KMD Coin Geleceği (2022)

KMD Coin Geleceği (2022)

Komodo Platformunun yerel coini KMD olarak bilinir. KMD Coin Geleceği de Komodo platformuyla tabi olarak ilgilidir. Çıkarılabilir ve toplam 200.000.000 KMD üretilecek. KMD coinler, tıpkı Zcash (ZEC) paraları gibi, Equihash algoritması kullanılarak çıkarılır. Şu anda kullanımda 111.000.000’den biraz fazla var. 2030 yılında Komodo’nun tam arzına ulaşması bekleniyor.

  • En az 10 KMD’si olan herkes aktif kullanıcılar için %5 değerinde ödül alabilir.
  • Komodo’nun DEX’inde KMD, anında, sıfır teyitli değiş tokuşlar için kullanılabilir.
  • BarterDEX’te doğrudan eşleşmesi olmayan coinleri içeren işlemlerde, ara para birimi olarak KMD kullanılabilir.
  • Komodo’nun Blockchain Güvenlik Hizmeti, KMD’yi kullanmak için ödenir.
  • UTXO Tabanlı Akıllı Sözleşmeler, KMD tarafından desteklenmektedir.
  • Komodo Platformunda başlatılan dICO’lar için kitle fonlaması KMD kullanılarak yapılır. Sahipler sıklıkla erken erişim ve indirim alırlar.
  • Komodo’nun Jumblr gizlilik özelliği KMD tarafından desteklenmektedir.

O zaman KMD Coin Yatırım Yapılır Mı, KMD Coin Geleceği Nedir ve KMD Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

KMD Coin Yatırım Yapılır Mı?

KMD Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. KMD Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek KMD Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

Temel analiz, uzun vadeli Komodo fiyat tahminleri yapmak için çok önemlidir. Yerel belirtecin sağladığı sektör için birkaç avantaj vardır. Dijital ekonominin bağımsızlığı onu mükemmel kılıyor.

Ağ, DAPP’ler ve istikrarlı coinler büyüdükçe rekabetçi programlanabilir ödeme, lojistik ve depolama alternatifleri sağlar. Konsepte ek yatırımcılar çekilirse, KMD’nin ortalama fiyatının 2022 yılına kadar kabaca 0,31 ABD dolarına yükselmesi olasılığı vardır. 2022 için fiyat, yılı en yüksek 0,34 ABD doları ve en düşük 0,30 ABD doları ile kapatabilir. KMD Coin Geleceğine gelin yakından bakalım.

KMD Coin Geleceği Nedir? (2022)

KMD Coin’in geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. 2022 yılının Temmuz ayında KMD coin’in geleceği için söyleyebileceklerimiz sınırlı olur ama tabi tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Diğer önemli blok zinciri ağlarıyla daha fazla kabul ve ittifaklar ile Komodo’nun fiyatı 2023’te fırlayacak ve en yüksek ticaret fiyatı belki de 0,52 dolara ulaşacak. Mevcut fiyat aralıklarını korursak oldukça moda olacaklar. Her şey plana göre giderse, 2023 ortalama fiyatının 0,44 ABD doları ve maksimum fiyatın 0,52 ABD doları olmasını bekleyebiliriz.


KMD Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

KMD coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer 10 Nisan 2021 tarihinde 4.54$ dolardır. KMD coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 3.59$ civarında bir miktar durdu. KMD Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2020 yılı Kasım ayında 0.37$ seviyelerinde oldu. KMD Coin Geleceğinde tekrar 2-3 dolarları görebiliriz gibi duruyor.

KMD Coin Artar mı?

KMD Coin Geleceği (2022)

Öngörülen veri araştırmasına göre KMD’nin fiyatının 0,50 doları geçmesi bekleniyor. Komodo’nun yıl sonuna kadar minimum 0,47 $’a ulaşması bekleniyor. Ek olarak, KMD fiyatının ulaşabileceği maksimum 0,56 ABD doları tutarı vardır. Komodo Fiyat Tahmini 2022, yatırımcılar ve dijital varlık sahipleri için temel bilgidir. KMD Coin Geleceği için de önemlidir.

Komodo Coin’in fiyatı, geçmiş performansına dayalı olarak web siteleri ve profesyoneller tarafından tahmin edilmektedir. Wallet Investor’a göre Komodo Coin fiyatı önümüzdeki yıl 0,945 dolara yükselecek. Aynı yayınlar, Komodo Coin’in önümüzdeki beş yıl içinde 2.396$’a yükseleceğini tahmin ediyor. Bunlar sadece tahminlerdir, bu nedenle zamanı gelince gerçekleşebilir veya gerçekleşmeyebilir. Farklı bir kaynak olan Digital Coin Price’a göre, Komodo Coin’in fiyatı 2021’de 1,38 dolara, 2022’de 1,56 dolara ve 2025’e kadar 2,73 dolara yükselebilir.

KMD Coinin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. KMD Coin Geleceği yazısı burada bitiyor.

Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :