KIN Coin Nedir? (Kin)

KIN Coin Nedir? (Kin)

KIN Coin, ziyaretçilerin ve içerik oluşturucuların dijital ekonomide etkileşime geçmelerini sağlayan bir kripto paradır. KIN, insanların içerikleri beğenmelerini, paylaşmalarını ve önermelerini teşvik etmek için kullanılan bir puanlama sistemidir. Bu puanlar, kullanıcıların içerik oluşturuculara değer katmalarını ve kendilerine değer katılıp katılmadığını belirlemelerini sağlar.

KIN Coin Nedir? (Kin)

Kin Coin şuan $0.0000 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde Kin coinin değişimi 1.09% seviyesindeyken son bir saatte -2.62% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 2,935,736,142,142 tane Kin coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $54,634,049.61 olan Kin coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000000000 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile inf tane Kin coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte Kin Coin Nedir, Kin Coin Kimin Kin Coin Ne işe Yarar, Kin Ne Projesi ve Kin Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

KIN Coin Kimin KIN Coin Hangi Ülkenin?

KIN Coin, Kanada merkezli bir şirket olan Kik Interactive tarafından geliştirilmiştir. Kik Interactive, anlık mesajlaşma uygulaması Kik’in arkasındaki şirkettir. Kik Interactive, 2017 yılında KIN ICO’sunu başlattı ve 100 milyon doların üzerinde bir yatırım topladı. KIN Coin, yani KIN Token, bu ICO sırasında dağıtılan bir ERC-20 tokenidir.

KIN Coin Ne İşe Yarar?

KIN Coin, içerik üreticilerin değerlerini belirlemeleri, takdir edilmeleri ve ödüllendirilmeleri için kullanılır. KIN ayrıca platformun kendi içinde kullanım için tasarlanmıştır. Kullanıcılar, KIN Coin’i kullanarak diğer kullanıcılara hediye gönderebilir, içerik oluşturuculara bağış yapabilir ve içerik satın alabilir.

KIN Coin’in en büyük amacı, dijital ekonomi içerisinde insanlar arasındaki etkileşimi artırmaktır. KIN Coin, içerik oluşturucuların motivasyonunu artırmak için kullanıcıların geribildirimde bulunmasını teşvik eder. Bu da daha kaliteli içerik üretimi ve daha fazla etkileşim anlamına gelir.

KIN Coin Ne Projesi?

KIN Coin, merkezi olmayan bir dijital ekonomi platformu oluşturma projesidir. Bu platform, insanların içerik üretimi için ödeme alabildiği ve içerik tüketimine dayalı ekonomik bir sistem sunar. KIN Coin, kullanıcıların içerik üretebileceği, paylaşabileceği ve tüketebileceği yerleri bir araya getiren bir kripto para birimidir.


KIN Coin, merkezi olmayan bir platform olmasıyla diğer merkezi ekonomik sistemlerden farklıdır. Bu proje, kullanıcıların daha fazla kontrol sahibi olmasını sağlar ve içerik oluşturucuların daha adil bir şekilde ödüllendirilmesini garanti eder. KIN Coin’in projede temel amacı, içerik oluşturucuların gelirlerini artırırken, kullanıcılar arasındaki sosyal etkileşimi de geliştirmektir.

KIN Coin Arzı Ne Kadar?

Kin Coin’in toplam arzı 2,935,736,142,142 tanedir. Yani an itibariyle 2,935,736,142,142 tane Kin Coin vardır ve toplam değeri $54,634,049.61 dolardır.

KIN Fiyatı Ne Olacak?

Uzun vadede Kin coin için takip edeceğimzi fiyat $0 olacaktır. Bu yıl içerisinde ise $0 $0 seviyelerinde gidip gelmesini beklemekteyiz.

KIN Coin Piyasa Değeri Ne Kadar?

Piyasada dolaşmakta olan 2,935,736,142,142 adet Kin coin bulunmaktadır. Kin Coinlerinin toplam piyasa değeri $54,634,049.61 ‘dır.

Daha Fazlası İçin:FRA Coin Nedir ? (Findora)

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :