INJ Coin Geleceği (2022)

INJ Coin Geleceği (2022)

Injective Protocol adlı izinsiz bir zincirler arası türev ticareti ve DeFi platformu. INJ Coin Geleceği gerçekten parlak gözüküyor. CFD’ler, sürekli takaslar ve diğer türevler platform tarafından desteklenir. Protokolün teknolojik temeli, tam merkeziyetsizliği korurken, 2. katman ticaret yürütmesini ve anlaşmasını hızlandırır.

Tamamen merkezi olmadığı için herkes Injective üzerinde türev piyasaları geliştirebilir ve ticaretini yapabilir. O zaman INJ Coin Yatırım Yapılır Mı, INJ Coin Geleceği Nedir ve INJ Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

INJ Coin Yatırım Yapılır Mı?

INJ Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. INJ Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek INJ Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

INJ coin’i geçen yıl negatifti ve kripto para piyasasının tamamı yükselişteyken bile değer kaybetmeye devam etti. Varlığın değeri, 15$ ile 22$ arasında işlem gördüğü Nisan sonu ve Mayıs başındaki kısa bir değerlenme döneminden sonra 23 Mayıs’ta 7.7$’a düştü. INJ Coin Geleceğini iyice anlamak için INJ sistemini de çözmek gerekiyor.

Fiyat tekrar sıçradı ve düzeltilmeden önce 9 dolara yükseldi ve Haziran ayının sonuna kadar bu seviyede kaldı. Tüm kripto para birimleri kasvetli bir büyüye sahipti ve bu süre zarfında INJ belirteci Temmuz ayının sonuna kadar 5.5 ile 7.5 dolar arasında dalgalandı. Coin fiyatı, Ağustos ayının başında kademeli olarak artmaya başladı, ancak önceki seviyeyi geçemedi.

INJ Coin Geleceği Nedir? (2022)

INJ Coin’in geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. 2022 yılının Temmuz ayında INJ coin’in geleceği için söyleyebileceklerimiz sınırlı olur ama tabi tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız.

INJ, 21 Ağustos’ta 12.9 $’dan işlem gördü. Bunu, varlığı 10.9 $’a düşüren bir fiyat ayarlaması izledi. INJ Coin Geleceğinde tekrardan bu fiyatlar gelir mi bilmiyoruz.

Varlık daha sonra artmaya başladı ve 6 Eylül’de 15.5$’a ulaştı. INJ coini 21 Eylül’de 8$’ın altına düştükten sonra çoğu varlığın Ekim ayında yeni zirvelere ulaşmasıyla fiyatını artırmaya başladı. Para birimi 19 Ekim’de 13.6$’da zirve yaptı ve 10.3$’a ayarlanmadan önce Aralık ayının başına kadar bu seviyeyi korudu.


INJ Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

INJ coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer 30 Nisan 2021 tarihinde 24.32$ dolardır. INJ coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 15$ civarında bir miktar durdu. INJ Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2020 yılı Ekim ayında 0.34$ seviyelerinde oldu.

INJ Coin Artar mı?

INJ, Aralık ortasında 8$’dan işlem görüyordu, 2021’in son on gününde kısa bir süreliğine 9.8$’a yükseldi ve ardından 1 Ocak 2022’de düşmeye başladı. bugün. INJ Coin fiyat tablosu hala olumsuz göstergeler gösteriyor. Buna rağmen ekonomistler, fiyatın yıl sonuna kadar 10 dolara çıkacağını ve beş yıl boyunca en az %70 artacağını tahmin ediyor.

Ek olarak, topluluk üyeleri Injective Hub’da Injective’in geleceğini etkileyecek öneriler sunabilir ve bunlara oy verebilir. Yeni ticaret çiftleri, platform işlevselliği ve yönetim uygulamaları, oylamaya sunulan fikirlere birkaç örnektir. INJ Coin Geleceği de bu doğrultuda ilerliyor.

INJ Coinin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz.

Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :