Hyakki NFT Projesi Nedir?

Hyakki NFT Projesi Nedir?

Hyakki, “yüz hayaletin yürüyüşü” anlamına gelen “Hyakki Yagyo”nun Japonca telaffuzundan türemiştir. Genji Monogatari ve Onmyoji gibi Japon efsanelerindeki hayaletlerin modern unsurlarla birleştirilmesinden yola çıkarak, dünyada pusuya yatmış olan şeytanlar ve gölgeler de internette dolaşacak.

Geliştirme ekibimizin inancı, kendinizi internette statik bir JPEG ile temsil etmenin yeterli olmadığıdır. Büyük kişilikler özgürlüğü hak eder; her şekil ve biçimde kendini ifade etme özgürlüğü. Örneğin sadece Gmoney Hyakki’ye sahip olsaydı, YouTube’daki video röportajları için çalışmasını sağlamak için maymun maymunuyla çeşitli araçlarda oynamak zorunda kalmazdı. Gizliliğinizi ve kendinizi ifade edebilmenizi göz önünde bulundurarak inşa ediyoruz. Yani bir kez Hyakki olduktan sonra internette herhangi bir yere gidebilir ve kendin olabilirsin, olmak istediğin şey olabilirsin.

Hyakki Sneak Peekler

Donglu kimdir?

Sanatçı ekibi @ HyakkiNFT’ye liderlik etmeden önce, 14 yılı aşkın süredir Eğlence Endüstrisinde Kıdemli Konsept Sanatçısıydı. Üzerinde çalıştığı başyapıtlardan bazıları: Assassin’s Creed Brotherhood III / Black Flag / Valhalla/ Far Cry 4/ Deus Ex: Human Revolution/ Lion King (2019 Filmi).

Hyakki NFT’m hangi yardımcı programlara sahip olacak?

PFP evriminde bir sonraki adım olan ilk Full-Stack Identity projesi olarak size yalnızca bir 2D JPEG değil, aynı zamanda birden fazla video akışı, oyun platformu ve sosyal medyada kullanabileceğiniz 3D varlıklar da verilecek. Her iki dünyanın da en iyisini elde etmenizi sağlayacak zincirler arası entegrasyonu geliştirdiğimiz için SOL veya ETH artık Hyakki ailesinde bir soru olmayacak. Temel öneri bu. Bunun da ötesinde, önümüzdeki haftalarda sizi güncelleyeceğimiz boru hattında daha iyi avantajlar var.

Hyakki Tam Yığın Kimliği nedir?

Bu, PFP projeleri için uzun zamandır gelmekte olan bir sonraki evrimsel adımdır. Devs ekibi, kişiliği 2D resimlerden daha büyük olanlar için gerçekliği ve sanallığı birleştirmeye kendini adamıştır. Topluluk üyelerimizi, Hyakki dünyasını tanımlamak için VRchat, animasyonlar, canlı yayın, anket oylaması, bilmeceler, AR ve diğer formlar gibi teknoloji yığınlarının kullanımını yönlendirmeye teşvik ediyoruz.

Çapraz Zincir entegrasyonu nasıl çalışacak?

Genel olarak, bir kez Hyakki olduğunuzda, zincirden bağımsız olarak her zaman Hyakki’siniz. Zamanı geldiğinde, NFT’nizi basmak için Metamask veya Phantom’u seçebileceksiniz. Diyelim ki Hyakki’yi SOL’de bastınız ve ETH’ye geçmeye karar verdikten sonra. İhtiyacınız olan tek şey hem SOL hem de ETH cüzdanlarını birbirine bağlamak, düğmeyi tıkladıktan sonra Solana’daki Hyakki NFT’niz ETH zincirine aktarılacaktır. Yani temelde madeni para için hangi zinciri seçerseniz seçin, NFT’nizi hem Ethereum hem de Solana zincirlerinde güvence altına alacaksınız. . Yine de, arzı sabit tutmak adına – bir seferde yalnızca 1 tane kullanacaksınız.

 • S: Şu anda diğer topluluklarla işbirliği yapıyor musunuz?
  • C: İşbirliğinin kalkınmanın odak noktası olduğuna inanıyoruz. Bu sallantılı zamanlarda güçlü kalmak, birlikte inşa etmek bizim işimiz. Şu anda birden fazla proje, alfa grubu ve topluluk ile işbirliği anlayışına ulaştık.
 • S: Mint ne zaman?
  • C: Sanat eseri ve yardımcı programlar mümkün olan en yüksek seviyede gönderilmeye hazır olur olmaz. Q3, aşırı vaatte bulunmadan adil bir tahmin olacaktır.
 • S: Web sitesini ne zaman göreceğiz?
  • C: Ekibimiz uzun süredir üzerinde çalışıyor. Tasarım ve konsept onaylandı, geliştirme devam ediyor. Bittiğinde burada bulabilirsiniz: https://hyakki.com/ ETD: Haziran ayının 3. haftası.
 • S: Tedarik ne kadar büyük olacak?
  • C: Kalite bizim için en önemli öncelik olduğundan ve her zaman öyle olacağından – koleksiyon boyutunda bananza gitmeyeceğiz. 4-7k (veya daha az?) aralığında olacaktır.

Hyakki Resmi Linkler

Hyakki Takım

Donglu – Sanat Yönetmeni

Ubisoft & EA oyunlarında eski Kıdemli Konsept sanatçısı | Siber gerçekliği kültürel mecazlarla harmanlıyor | Etkileyici çalışma kataloğu: Assassin’s Creed Brotherhood III / Black Flag / Valhalla; Uzak ağlama 4; Eski insan devrimi; Aslan Kral (2019 Filmi).

Superare’deki son eseri, o zamanlar 60 Bin USD’ye eşdeğer olan 20ETH’ye satıldı.

Kenji – Kurucu

Teknolojide iki 9 haneli şirkete sahip 10+ yıllık girişimci. Kariyerine 2018’den beri Crypto’da ABD’nin en büyük kimya şirketi AR uzmanı olarak başladı. Bir şeyler yaratma bağımlısı.

Jisu – Arka Plan Sanatçısı

Kurucu @CheebieVerse | Sanatına genç bir genom katıyor | Coachella’da çalışmalarını sergiledi | SuperRare ve Foundation’da öne çıkıyor.

Rindo – İllüstrasyon Sanatçısı

Fantastik Japon sanat eserleri | Netease Games ile İşbirliği | Önemli eserler: Samurai Warriors 5, Counterspell, Sengoku Taisen, Onmyoji.

Simon.K – Kurucu Ortak, CMO

Tam kapsamlı pazarlamacı. 250’den fazla e-ticaret işletmesinde inşa edildi / büyütüldü / danışıldı. Pandora ve LVMH ile dijital inovasyon konusunda çalıştı. 2018’den beri kriptoda. DeFi delisi. NFT dejenerasyonu. Kahvaltı tercihi: doldurulmuş çörekler

Hyakki Utility’leri

 • Arttırılmış gerçeklik
 • Canlı yayınlar ve Oyunlar
 • çapraz zincir
 • İstifleme ve Ödül sistemi
 • 2D/3D Tam Yığın NFT

Hyakki, Hyakki NFT’leri ve fiziksel dünya arasındaki etkileşimleri sağlamak için Artırılmış Gerçeklik teknolojisini içerir. Sahiplerin SnapChat, Instagram ve daha fazlası gibi platformlarda NFT’leriyle etkileşime girmesine olanak tanıyan kesintisiz bir geçiş. Gelecek için daha fazla platform planlandığında, Hyakki NFT’ler, gerçekliği artırma ve sanal ile gerçek dünya arasındaki çizgileri bulanıklaştırma için yeni merkez haline gelebilir.

Japonya’daki Heian döneminde, “Yüz şeytanın gece geçit töreni” olarak bilinen bir efsane vardı. Akşam karanlığında, sokaklar ıssızken, hayaletler ve iblisler birer birer geçit töreni gibi yürürlerdi. Sadece Yokai ve Oni insanlar gibi yaşayabilirdi. Bu efsaneler insanlığın hayal gücünü temsil eder. Eşsiz Hayaletler farklı karakterler gösterir, insanların yapmayı dilediği tüm harika şeyleri temsil ederler. Hepsinden önemlisi, özgürlüğü temsil ettiler. Tıpkı Desantralizasyon gibi.

Hyakki Roadmap

Sol ve ETH için Çapraz Zincir

Hyakki’nin Humans ve Metaverse, the Past and the Future arasındaki uçurumu kapatma misyonu olarak, NFT’lerimizi ve onlarla birlikte gelen hikayeleri her iki zincirdeki topluluk üyelerine sunarak SOLANA ve ETHEREUM’daki NFT toplulukları arasındaki uçurumu kapatmak zorunda hissettik. Sektörde ilk kez bir SOL ve ETH çapraz zincirli NFT piyasaya sürülecek, Solana veya Ethereum zincirinden basılabilir ve birbirine aktarılabilir.

Geleceğe Dönüş

Twitter’da 2D profil resmi aracılığıyla kendini gerçekleştirme yeterli değildir. Her insanın kendi kişiliğine göre farklı katmanları olduğu gibi, kendinizin internetteki NFT temsili de 1 katmanla sınırlı olmamalıdır. 2D PFP yeterli değil.
Peki ya 3D varlıklar? Peki ya yayın? Konferans görüşmeleri ne olacak? Peki ya AR? Diğer projeler size düz bir resim sunarken ve hepsi bu kadar, NFT endüstrisinde ilk kez, tam 3D model varlıkları sunuyoruz ve tüm internette ve ötesinde kullanabileceğiniz tam yığın bir PFP kimliği oluşturuyoruz.

Sadakat / Stake programı

Bushido ChOgi Sadakat Koduna benzer değerlere sahip bir staking programı oluşturuyoruz. 11.1-A, bizim durumumuzda hem geliştirici ekibi hem de NFT sahipleri için bağlılık veya doğru sadakat olarak tercüme edilebilecek daha derin bir sadakattir.
Pratik anlamda bu, klana olan sadakatin saf kaldığı sürece – klanın tüm üyelerini sağladığı anlamına gelir. Bunun farklı seviyeleri var. Bazı ödüller aylık olarak verilecektir. Bazıları mevsimlik. Bazıları yalnızca belirli karakter NFT sahiplerine tahsis edilir.

Yaratılış

Hyakki NFT, Antik Japonya’nın tarihi kültürünü siberpunk bir gelecekle harmanlıyor. Hikaye ve karakterleri, “Yüz hayaletin gece geçit töreni” efsanesinden esinlenmiştir. 1000 yıl önce, Japonya’nın Heian döneminde, sokakların boş olduğu alacakaranlıkta; ruhlar (hayaletler ve iblisler) birer birer ortaya çıkar, bir geçit töreni gibi ahenk içinde yürürdü.

Bir Duo’nun Hikayesi

Etkileşimli bir hikaye deneyimi ile ilk NFT projesini inşa ediyoruz. Yepyeni bir deney olarak NFT karakterlerine arka plan ve kişilik kazandırıyoruz. Bu günlerde, PFP proje geliştiricileri bir dizi karakter oluşturduğunda, bunların arkasında gerçek bir değer yoktur. Azuki #4841, görsel olarak farklı olmalarına rağmen Azuki #3628 ile aynı değere sahiptir. NFT sahiplerinin karakter evrimini ve değerini şekillendirmeleri için bir yol yaratıyoruz, burada sahipler, karakter tipinizin sahip olması gereken sanat bileşeninin üzerinde hangi yardımcı programlara oy veriyorlar. Ne bir film, ne bir çizgi roman, ne de bir roman; interaktif bir hikayedir ve tüm NFT sahiplerine aittir.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :