HOLO Coin Nedir? ($HOT)

HOLO Coin Nedir? ($HOT)

Holochainin para birimi olan HOT ve halk deyimiyle HOLO Coin Nedir diye merak ediyorsanız ilk cümlemiz çok önemli. Holochain uygulamaları, esneklik, sağlamlık, ölçeklenebilirlik ve verimlilik açısından blok zincirinden binlerce kat daha iyi performans gösterir (coin veya madencilik gerekmez). Holochain’in amacı, merkezi bir otoriteye bu kuralları dayatmak veya tek taraflı olarak değiştirmek zorunda kalmadan ortak bir kurallar dizisi üzerinde anlaşarak insanların birbirleriyle bağlantı kurmasını mümkün kılmaktır.

Eşler arası etkileşimler, verilerinizin sahibi olduğunuz ve yönettiğiniz ve verilerin üçüncü bir taraf (Google, Facebook veya Uber gibi) tarafından toplanmadığı, satılmadığı veya kaybolmadığı anlamına gelir. Gelin bakalım HOLO Coin Nedir?

Ek olarak, veri sahipliği, kullanıcı ajansı için yeni manzaralar açar ve verileriniz üzerinde size daha fazla güç verir (amacı onu oluşturan şirketten ziyade size hizmet etmek olan gerçekten kişisel yapay zekayı hayal edin). Birleştirilebilir ve uyarlanabilir uygulamalar, kullanıcıyı merkeze alarak yapılabilir hale getirilir. Gelin hep birlikte göz atalım HOLO Coin Nedir, HOLO Coin Kimin HOLO Coin Ne işe Yarar, HOLO Ne Projesi ve HOLO Coin Hangi Ülkenin.

HOLO Coin Nedir?

Özünde, Holochain, merkeziyetsizlik ve ölçeklenebilirlik ile ilgili sorunları ele almak için fikir birliği yerine aracılara odaklanan dağıtılmış bir ağ olması bakımından diğer blok zincirlerinden farklıdır.

Bu senaryoda, aracılar yalnızca düğümlerdir. Holochain üzerindeki her bir düğüm, özel bir şifreleme anahtarıyla ana Holochain’e bağlanan ayrı bir blok zinciri işletir. Benzer görünse de bu, Bitcoin, Ethereum veya BSC gibi blok zincirlerden çok farklı bir yaklaşım gerektirir.

Bu zincirlerin tümü, tüm defter kopyasını tutmak için en az yeterli sayıda tam düğüme ihtiyaç duyar. Bitcoin için herhangi bir potansiyel tam düğüm operatörü, tam bir kopyayı sürdürmek için en az 300 GB ayırmalı ve bu ihtiyaç artıyor.

PoW sistemlerinde, madencilik düğümleri bir hash sorununu çözmek için rekabet eder ve bu, yalnızca bir düğümün bu zorluğu kırabileceği için çok sayıda yinelenen iş gücüyle sonuçlanır. HOLO Coin Nedir ne değildir daha ayrıntılı incelemeye devam edeceğiz.

Bu verimsizliklerin her ikisi de, her düğümün kendi zincirini korumasına izin verilerek holochain tarafından ortadan kaldırılır. Ekip, Holochain’i önemli ölçüde hızlandırmak için dağıtılmış ağlarından fikir birliği prosedürlerini tamamen kaldırdı.

HOLO Coin Kimin? HOLO Coin Hangi Ülkenin?

Holochain’in kurucu ortağı olan Arthur Brock, merkezi olmayan sosyal ve teknolojik sistemler için vizyoner stratejiler getiriyor ve Holo geliştirme ekibine liderlik ediyor.

Eric Harris-Braun, holo zincirinin kurucu ortağıdır. Eric, yeni ekonomi için yazılım sağlama konusunda tutkulu ve Holo’nun organizasyonel gelişimini ve Holochain geliştirme ekibini destekliyor.

David Atkinson, holo zincirinin Ticari Direktörüdür David, oyunun kurallarını değiştirenlerin oyunu değiştirmesine yardımcı olmak için müşteri odaklı bir hizmet anlayışı getiriyor. HOLO Coin Nedir sorusunda bu ekibin çok büyük bir rolü var.

Mary Camacho, Holochain’in İcra Direktörü / CEO’sudur. Mary, Holo ürününü, organizasyon stratejisini ve planlamasını yönetir.

HOLO Coin Ne işe Yarar?

Düğümler, işleme güçlerini Holochain üzerinde çalışan dApp’lere (veya hApp’lere) sağlayarak madencilik yapmadan yine de ödül alabilirler. HOLO Coin Nedir kısmında bu kısım çok önemlidir.

Holochain, bireysel yük azaldığından düğümlerin tam bir kopyayı tutma ihtiyacının ortadan kaldırılmasının bir sonucu olarak çok daha erişilebilir. Ekip, akıllı telefon gibi küçük bir cihazın potansiyel olarak bir Holochain düğümünü çalıştırmak için kullanılabileceğine inanıyor.

Ana bilgisayar düğümleri yalnızca kendi işlemlerini takip ettiğinden, sistem bütünlüğü korunur ve bu da yapılandırmayı geleneksel çalışan ücretlendirme paradigmasına daha yakın hale getirir. Bundan sonra, ana bilgisayar düğümleri olay günlüklerine olayları kaydeder. Herkesi hizada tutmak için, derginin başlığı gibi bu bilgilerin bir kısmı paylaşılır.

Olay günlüğüne önceden yazılmış olan veriler bir düğüm tarafından değiştirilemez, bu da daha fazla manipülasyon yapılmasını önler. Tüm düğümlerin katılmak için bir dizi paylaşılan kuralı izleme konusunda hemfikir olması gerekir. Herhangi bir olası kural kırıcı, daha sonra ağın geri kalanına suçlu hakkında bilgi veren bir mesaj yayınlayacak olan sözde veri doğrulayıcılar tarafından bulunacaktır.


HOLO Ne Projesi?

HOLO Coin Nedir? ($HOT)

Herkes sahip olduğu cihazların bilgi işlem kapasitesini Holo Network yardımıyla ödünç vererek pasif bir gelir kaynağı yaratabilir. Bunu yaparak, kullanıcılar ev sahibi olurlar ve HoloFuel teşvikleri alırlar. En iyi yanı, Holo Network’ün benzersiz yazılımının, cep telefonlarını, bilgisayarları veya diğer elektronik cihazları kullanımınıza müdahale etmeden arka planda çalışmasıdır. Ek olarak, sunulacak Holo uygulamalarını (hApps) seçebilir, önceliklerinizi belirleyebilir ve barındırma ücretini seçebilirsiniz.

Holochain’in yerel coinine HOT denir. Holo Ağı için bir yardımcı program belirtecidir ve Ethereum Ağı’na dayanmaktadır. HOT coinleri, ağa bilgi işlem gücü sağlayan kullanıcılara tazminat olarak verilir. HOLO Coin Nedir en ayrıntılı rehber ise bu kısımda.

Holo Ağı, HOT coinlerinin yakında HoloFuel ile değiştirilebileceğini iddia ediyor. Holo beta programının ilk altı ayı boyunca, kullanıcılar HOT coinleri her başladığında HoloFuel ile değiştirebilirler. Holo yakıtın iki işlevi vardır: işlem gücünü ölçer ve ağ girdisini ödüllendirir.

Blok zincirleri, işlemleri geleneksel tekniklerden çok daha hızlı işleyebilir. Blok zincirleri genellikle işlemlerin çoğunu milisaniye veya daha kısa sürede tamamlayabilir. Bununla birlikte, bazı insanların blockchain teknolojisinin nasıl çalıştığıyla ilgili sorunları var. Bitcoin gibi erken blok zinciri ağları tarafından kullanılan iş kanıtı (POW) konsensüsü, çok fazla enerji tükettiği için özellikle ölçeklendirme sorunlarına eğilimlidir.

Enerji fiyatları arttıkça, geliştiriciler açık blok zincir ağlarını korumak için her zaman yeni teknolojiler geliştiriyorlar. Ağ performansından ödün vermeden düşük işlem maliyetleri ve maksimum ölçeklenebilirlik istenir. Tüm bu mevcut blok zinciri sorunları için potansiyel çözümler, holochain’i içerir. Orijinal P2P uygulamaları geliştirmeyi mümkün kılan açık kaynaklı bir çerçevedir.

HOLO coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki HOLO coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz HOLO coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :