HOLO Coin Geleceği (2022)

HOLO Coin Geleceği (2022)

Akıllı sözleşme mühendisliğinde önemli bir uzmanlığa sahip olan Eric Harris-Braun ve Arthur Brock, Holo Ağı’nı 2017’de başlattı. HOLO Coin Geleceğini kimse tam olarak bilmese de tahmin etmeye çalışacağız. Holo projesi, geleceğin eşler arasını desteklemek için gereken teknoloji ve araçları sunma niyetiyle oluşturuldu. P2P) ticaret ekonomisi. Holo’nun birincil işlevi, tüm hApp’ler veya holochain uygulamaları için dağıtılmış bir P2P barındırma platformu olarak hizmet etmektir.

Holo Network’ün amacı, şu anda kullandığımız merkezi web siteleri ile merkezi olmayan Holochain uygulamaları arasında bir bağlantı görevi görmektir. Çok sayıda ağ bağlantılı uygulama, Holo Ağı ve ekosistemi aracılığıyla standart bir web tarayıcısına getirilir.

Holo Ağı, kendi paraları olan HOT yardımıyla ağ eşleri tarafından desteklenen dağıtılmış barındırma hizmetlerine izin verir. O zaman HOLO Coin Yatırım Yapılır Mı, HOLO Coin Geleceği Nedir ve HOLO Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

HOLO Coin Yatırım Yapılır Mı?

HOLO Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. HOLO Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek HOLO Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

Holochain ve Holo Network daha yaygın olarak kullanılmaya başlandıkça HOT coinin fiyatının artması bekleniyor. Holochain’i çevreleyen ekosistemin büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyoruz. Tanınmış kripto para birimi fiyat tahmini web sitesi WalletInvestor tarafından HOT coinin fiyatının bir yıldan daha kısa bir sürede %100’ün üzerinde artacağı tahmin ediliyor. Bu platforma göre Holo coin’in fiyatı aynı dönemde 0,0082 dolardan 0,016 dolara yükselebilir.

HOLO Coin Geleceği Nedir? (2022)

HOLO Coin Geleceği (2022)

HOLO Coin geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. 2022 yılının Temmuz ayında HOLO coin geleceği için söyleyebileceklerimiz sınırlı olur ama tabi tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Holochain, blok zinciri gibi, ağındaki kullanıcılar arasında değişmez, şeffaf ve kriptografik olarak güvenli işlem kayıtlarına izin verir. Holochain, blok zinciri ile ilgili sorunlardan etkilenmeden merkezi olmamayı ve dağıtım ekleyerek blok zincirinin ötesine geçmeyi amaçlamaktadır. HOLO Coin Geleceği ile ilgili söylediklerimiz sizi daha çok bilgilendirmek için.

Holochain, sonsuz ölçeklenebilirlik ve saniyede işlem sunarak kendini farklı kılar. Holochain’de ne kadar fazla düğüm varsa, ağ o kadar fazla işlemi destekleyebilir, çünkü her düğüm kendi işlem doğrulamalarını yönetir. Bu nedenle Holochain üzerindeki DApp’ler, Ethereum blok zincirindekiler gibi düşük hızlar ve pahalı ücretler tarafından engellenmeden zirvede çalışabilir.

Ürün yol haritası, Holo’nun hala alfa aşamasında olduğunu ve henüz ana ağını başlatmadığını belirtiyor. Oldukça genç olan projede sadece birkaç ortaklık var. Orion, merkezi olmayan finans (DeFi), AllianceBlock, merkezi olmayan bir sermaye piyasası ve diğer ortaklar için bir platform zaten var. Ekip, DApp’lerin web tarayıcılarında ve ağındaki kullanıcılar arasındaki HoloFuel işlemlerinde çalışmasını sağlayan altyapıyı teslim ettikten sonra, Holochain üzerinde DApp’ler geliştirmekle ilgilenen daha fazla taraf olabilir.


HOLO Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

HOLO coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer 7 Nisan 2022 tarihinde 0.00987$ dolardır. HOLO coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 0.00787$ civarında bir miktar durdu. HOLO Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2022 yılı Haziran ayında 0.00168$ seviyelerinde oldu. HOLO Coin Geleceğinde tekrardan bu yüksek seviyelere çıkması herkesi herhalde sevindirir.

HOLO Coin Artar mı?

HOT, Şubat 2021’den önce yaklaşık 0,001 dolarlık tutarlı bir fiyatla işlem görüyordu. ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’nin Holochain’in rrDHT’si için bir ABD patenti yayınladığını açıklamasının ardından, HOT’ın fiyatı yüzde 2900 artarak 0,001 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yüzde 2900’e yükseldi. 0.029 dolar.

Talep azaldıkça fiyat Nisan sonunda 0,012 dolara düştü. HOT fiyatı marjinal bir şekilde arttı ve 27 Nisan’da 0,016 $’a ulaştı. Ancak, Mayıs ayının ortasında, fiyat olumsuz kripto para birimi haberlerine yanıt olarak bir kez daha düştü ve mevcut 0,0062 $ seviyesine ulaştı.

Piyasa değerine göre HOT şu anda 75. sırada. Holo Coinin maksimum sınırı ve dolaşımdaki arzı, her biri 178 milyar coindir. 29 Mart’tan 28 Nisan 2018’e kadar süren 30 günlük ICO sırasında tüm coinler dağıtıldı. HOT coinleri satın alma sırasında oluşturulmuştur ve bir daha üretilmeyecek veya dağıtılmayacaktır. HOLO Coin Geleceği dediğimiz gibi hem parlak hem de riskli duruyor.

HOLO Coin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :