GUSD Coin Nedir? (Gemini Dollar)

GUSD Coin Nedir? (Gemini Dollar)

GUSD Coin, kripto para dünyasının hızla büyüyen bir oyuncusu olan Gemini borsası tarafından oluşturulan stabilcoin’in adıdır. 1 GUSD Coin, her zaman 1 Amerikan dolarına eşit değerdedir. Bu sayede daha düşük fiyat dalgalanmalarına sahip olması hedeflenmiştir. GUSD Coin, 2018 yılında piyasaya sürülmüş olup hızla popülerlik kazanmıştır.

GUSD Coin Nedir? (Gemini Dollar)

Gemini Dollar Coin şuan $1.00 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde Gemini Dollar coinin değişimi 0.10% seviyesindeyken son bir saatte 0.10% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 197,499,460 tane Gemini Dollar coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $197,499,460.38 olan Gemini Dollar coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000151515 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 100.00000000 tane Gemini Dollar coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte Gemini Dollar Coin Nedir, Gemini Dollar Coin Kimin Gemini Dollar Coin Ne işe Yarar, Gemini Dollar Ne Projesi ve Gemini Dollar Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

GUSD Coin Kimin GUSD Coin Hangi Ülkenin?

GUSD Coin, Gemini borsası tarafından oluşturulan ve yönetilen bir stabilcoin’dir. Ancak bu coin sadece bir borsa tarafından kontrol edilmemektedir. GUSD Coin, Ethereum blockchaininde ERC-20 token standardını kullanır. Bu sayede kullanıcılara hızlı ve güvenli işlemler sunmaktadır.

GUSD Coin Ne İşe Yarar?

GUSD Coin, stabilcoin olarak kullanıcılara çeşitli avantajlar sağlamaktadır. İşte GUSD Coin’in başlıca kullanım alanları:

1. Kolay ve Hızlı Ödemeler

GUSD Coin ile ödemeler yapmak daha kolay ve hızlıdır. Herhangi bir banka veya aracı kurum kullanmadan doğrudan bir kişiye veya işletmeye ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca düşük işlem ücretleri sayesinde daha ekonomik bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

2. Değer Saklama Araç Olarak Kullanımı

GUSD Coin, değerini koruyabilen bir stabilcoin olduğu için birçok kişi tarafından değer saklama aracı olarak kullanılır. Diğer kripto para birimlerine kıyasla daha düşük fiyat dalgalanmalarına sahip olduğu için daha istikrarlı bir yatırım aracı olarak tercih edilebilir.

3. İşlem Hızında Artış Sağlaması


GUSD Coin, Ethereum blockchaininde çalıştığı için hızlı işlem gerçekleştirebilme özelliğine sahiptir. Özellikle uluslararası para transferlerinde, bankalar arası işlemlere göre daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu da işlemlerin daha verimli ve zaman tasarruflu olmasını sağlar.

GUSD Coin Arzı Ne Kadar?

Gemini Dollar Coin’in toplam arzı 197,499,460 tanedir. Yani an itibariyle 197,499,460 tane Gemini Dollar Coin vardır ve toplam değeri $197,499,460.38 dolardır.

GUSD Fiyatı Ne Olacak?

Uzun vadede Gemini Dollar coin için takip edeceğimzi fiyat $2.05 olacaktır. Bu yıl içerisinde ise $1.25 $1.5 seviyelerinde gidip gelmesini beklemekteyiz.

GUSD Coin Piyasa Değeri Ne Kadar?

Piyasada dolaşmakta olan 197,499,460 adet Gemini Dollar coin bulunmaktadır. Gemini Dollar Coinlerinin toplam piyasa değeri $197,499,460.38 ‘dır.

Daha Fazlası İçin:DHT Coin Nedir ? (Dhedge Dao)

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :