GLM Coin Yorum – GLM Coin Fiyat Tahmini

GLM Coin Yorum – GLM Coin Fiyat Tahmini

GLM Coin Yorum yapması ve GLM Coin Fiyat Tahmininde bulunması o kadar kolay değil çünkü coin ciddi manada karmaşık bir yapıya sahip. Ethereum ağındaki en eski projelerden biri olan Golem, bilgi işlem gücü kiralamayı ve ödemeyi daha basit ve daha merkezi olmayan hale getirdi. Golem Factory, isteğe bağlı hesaplamalı eşler arası hizmetler için bir pazar sağlamak amacıyla 2016 yılında bir adım attı ve iki yıl sonra ürünü ikinci en büyük ağda piyasaya sürdü. Projenin birincil amacı, insanlara çeşitli uygulamalar için hesaplama yeteneği olan sınırlı bilgi işlem kaynakları sağlamaktır.

Aynı veya eşdeğer hizmetleri sağlayan merkezi modellerin aksine, Golem, hesaplama kaynaklarını nasıl ödeyeceğimiz, kiralayacağımız ve kullandığımızı düzenlemek için bir araç sağlayarak merkezi olmayan bir P2P pazarının olanaklarından yararlanıyor.

Golem, blockchain teknolojisini kullanarak yapay zeka ve bitcoin madenciliği gibi çeşitli uygulamalar için insanların bilgi işlem gücünü satın alıp satması için demokrasi, merkeziyetsizlik ve bir pazar yeri uygular.

Golem’i (GLM) merak ediyorsunuz, ancak ne hakkında olduğundan veya nereden başlayacağınızdan emin değilsiniz. Endişe etmeyin. Bu kılavuz, projeyle ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri size sağlamak ve sizi şu anda erişilebilen en kolay ticaret ortamına hazırlamak için hazırlanmıştır.

GLM Coin an itibariyle $0.41 olarak alınıp satılmaktadır. Son bir günde içerisinde GLM coin -21.03% seviyesinde bir değişim yaşarken, bir saat öncesiyle kıyasladığımızda 0.76% değişim göstermiştir. An itibariyle piyasada toplam 786,641,119 GLM coin dolaşmaktadır. Bu GLM coinlerin toplam değeri ise $321,101,726.73 seviyesindedir. GLM coinin Bitcoin olarak fiyatı ise 0.0000061194 ₿’dir. Kısacası an itibariyle 200 dolar ile 487.80487805 tane GLM coin satın alabilirsiniz. Haydi sizi bekletmeden GLM Coin Neden Yükseliyor ve GLM Coin Uzun Vadede Ne Olur sorularını GLM Coin yorumlarıyla cevap verelim. Ve sizler için GLM coin fiyat tahminimizi paylaşalım.

GLM Coin Yorum – GLM Coin Fiyat Tahmini

GLM Coin Fiyat Tahmini

GLM Coin kaç dolar olur diye merak eden ve GLM Coin fiyat tahmini almak isteyenler için en güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarıyoruz. GLM coinin önümüzdeki günlerde $0.451 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak GLM coin için kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa $0.328 seviyelerine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz. GLM Coin Yorum ve fiyat tahminlerine bakılacak olursa pozitif bir hava hakim.


GLM Coin Fiyat Tahmini 2023

GLM Coin 2023 yılında iyi gidişatını devam ettirecek gibi gözüküyor. GLM coinin $0.41 seviyelerinden $0.615 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Genel olarak GLM Coin 2023 yılında $0.5125 $0.615 seviyeleri arasında gidip gelecek gibi gözüküyor. Tabi bunlar bizim teknik analizlerimizin sonucunda vardığımız 2023 yılı GLM Coin Fiyat Tahmini ve GLM coin yorumu. Yatırımcı olarak sizlerin de kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve çeşitli kaynakları kullanmanızı öneririz.

GLM Coin Yorum – GLM Coin Fiyat Tahmini

GLM Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminlerimize göre 2024 yılı GLM coin için güzel geçecek. GLM coin ve kripto para piyasası istikrarlı yükselişine devam ederse GLM coin 2024 yılında $0.615 civarlarından $0.8405 bölgesine kadar yükseliş gösterebilir. GLM Coini 2024 yılında $0.7175 $0.8405 bölgesinde izlemeyi tahmin ediyoruz. Eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz bu 2024 yılı GLM Coin fiyat tahmininden yararlanabilirsiniz.

GLM Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için GLM Coin Fiyat tahminine baktığımız zaman biraz geri çekilme ve ardından tekrar yükseliş beklemekteyiz. $0.8405 seviyelerinden bir küçük düşüş ile tekrardan $0.7175 seviyelerine gerileyebiliriz. Ama bu gerileme kalıcı olmayacaktır. GLM coin fiyatının yıl sonuna doğru toparlanma ile rayına tekrar oturmasına bekliyoruz. Uzun vadede 2025 yılı için izleyeceğimiz aralık $1.025 ve $1.1275 arası olacaktır.

GLM Coin Fiyat Tahmini 2027

2027 yılının kripto para piyasasının iyice oturmuş olacağı bir yıl olmasını öngörüyoruz. O yüzden 2027 yılı için yapacağımız tahminler de iyimser olacaktır. GLM Coin 2027 yılında $1.271 seviyelerine doğru ilerleyecek diye tahmin ediyoruz. Hatta yıl sonunda $1.517 bölgesinde tavan yapıp yatırımcısına iyi bir gelir elde etme potansiyeline sahip. Tabi 2030’a giden bu kritik yılda olacakları tahmin etmek pek de kolay değil.

GLM Coin Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için şimdiden GLM coin fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da biz elimizden geldiğince GLM Coin Fiyat tahmini 2030 serisini de devam ettirmek istiyoruz. 2030 yılı daha önce de bahsettiğimiz gibi kripto para piyasaları için özel bir yıl olabilir. GLM Coin bu yılda $2.009 ‘ı görebilir. Bu şu an bulunduğumuz yıldan uzak bir tahmin olarak gözükse de 2030 yılı için erişilebilir gözüküyor. GLM Coin yorumları da bu coinin 2030 yılında $1.845 $2.009 seviyeleri arasında olacağını söylerken bizim yorumumuzu da doğruluyor. Uzun vade yatırımcıları için GLM coin iyi bir tercih gibi görünüyor.

GLM Coin Yorumları (Analiz)

GLM Coin Analizini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. GLM coin ile ilgili yatırımcıların beklentisini analiz ettiğimiz raporun sonucunu sizlerle paylaşmaya çalıştık. Son 1 gün içerisinde GLM coin yatırımcıları Coini Alma yönünde mi eğilim göstermiş yoksa satma yönünde bir eğilim mi var aşağıdaki teknik analizden anlayabiliriz.

GLM Coin yorum paylaşımlarını size aktardığımız makalemiz burada son buluyor. Umarım bu yorumlar sizlere faydalı olabilmiştir. Her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım yapmadan önce kendi detaylı araştırmanızı yapmayı unutmayın. Eğer hala global ve güvenilir borsa olan Binance üye olmadıysanız bu linkten Binance Global borsasına, bu linkten ise TrBinance üye olup size özel hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

GLM Coin Neden Yükseliyor?

GLM Coin neden yükseliyor sorusunu GLM coin yorum yapan uzmanlarımız cevaplıyor. New Golem’in işlem yapısının dayandığı Ethereum’un 2. Katmanı, ERC-20 belirteçleri gerektirir.

Golem Ağı, gelecek nesiller için teknoloji ortamını değiştirecek yenilikçi yazılım çözümleri üretmek için platformun bilgi işlem gücünü kullanan küresel bir sanatçılar topluluğunu desteklemektedir.

Açık kaynak teknolojisi esnektir, tamamen özelleştirilebilir ve yaratıcılığı destekler. Ethereum’un 2. Katmanı, Golem Ağının yerleşim katmanının üzerine inşa edilmiştir ve işlemleri daha ucuz hale getirir.

GLM Coin Uzun Vadede Ne Olur?

Yatırımcılar, bilgi işlem gücü satın almak veya satmak için merkezi olmayan bir pazarın var olabileceğini düşünüyorsa, portföylerine GNT’yi dahil etmeyi düşünmek isteyebilirler.

Şubat 2021’deki protokol güncellemelerinin ardından Golem’in (GLM) fiyatı %230 artarak üç yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

Golem’in çözümünün Amazon Web Services ve rekabet etmeyi amaçladığı diğer üst düzey bulut hizmeti sağlayıcılarıyla nasıl karşılaştırıldığını bulmak, herhangi bir bitcoin tüccarı için neredeyse imkansızdır. Bu aynı zamanda, gerçek kullanım durumları aracılığıyla bu tür bir doğrulama gerçekleşene kadar GLM para biriminin yukarı yönlü potansiyelini de sınırlar.

1 GLM Coin Kaç Dolar?

An itibariyle 1 GLM Coin $0.41 dolardır. Son bir saat içerisinde GLM Coin 0.76% oranında değişim göstermiştir.

GLM Fiyatı Ne Olacak?

Uzun vadede GLM coin için takip edeceğimzi fiyat $0.8405 olacaktır. Bu yıl içerisinde ise $0.5125 $0.615 seviyelerinde gidip gelmesini beklemekteyiz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :