Gari Coin Nedir? (Gari Network)

Gari Coin Nedir? (Gari Network)

Gari Coin Nedir? Gari Coin ne işe yarar? Firmadan yapılan bir basın açıklamasına göre, Hindistan’ın ilk sosyal kripto coini olan GARI için açılış gününde 100 milyon dolar (neredeyse 750 rupi) değerinde coinler alınıp satıldığı için önemli ticaret hacimleri görüldü. Gelin hep birlikte göz atalım Gari Coin Nedir, Gari Coin Kimin Gari Coin Ne işe Yarar, Gari Ne Projesi ve Gari Coin Hangi Ülkenin.

Gari Coin Kimin? Gari Coin Hangi Ülkenin?

Yerli bir kısa video uygulaması olan Chingari, şu anda HUObi Global, FTX, KuCoin, Gate.io, MEXC Global, OKEx ve diğerleri dahil olmak üzere 12 kripto para borsasında işlem gören GARI yerel coinini tanıttı.

Hindistan’daki en iyi video paylaşım ağı olan Chingari, para birimi ve yönetim belirteci olarak GARI’yı kullanıyor. GARI, üreticilerin dijital çalışmalarından para kazanmalarını kolaylaştıracak. Bu gelişme, kripto para biriminin yaygın olarak anlaşılmasını teşvik edecektir.

Gari Coin Ne işe Yarar?

Chingari, kısa biçimli video yapımcılarının GARI belirteci ile blok zincirindeki materyallerinden para kazanmalarını sağlar. Geliştiricileri için GARI, Chingari’nin sosyal sembolü olarak hizmet ediyor. Hindistan’ın ilk kripto para birimi belirteci olarak anılır.

Ek olarak, üreticilere platformun gelecekte nasıl gelişeceği konusunda kontrol sağlayan yönetişim belirteci olarak hizmet eder. Platform ayrıca videoların alınıp satılabileceği bir NFT pazarı geliştirecek. Bu muhtemelen izleyicilerin ve üreticilerin blockchain hakkındaki bilgilerini artıracaktır. Bu, şirketin vurgusunu web3 ve kriptoya nasıl değiştirdiğini gösteriyor.

Gari Coin Nedir?

2016’dan beri Hindistan’da internet kullanımı arttı. Daha yüksek sosyal medya katılımı, yüksek penetrasyon oranlarından kaynaklanmaktadır. Tiktok adlı video tabanlı bir sosyal ağ yazılımı Hindistan’ı kasıp kavuruyordu. Kısa film çeşitleriyle Tiktok, sosyal bağlantılar için gidilecek platform olarak ortaya çıktı. Platform şakalar, dans videoları, akrobasi ve şakalarla doluydu. Ancak ulusal güvenlik endişeleri nedeniyle Hindistan’da Tiktok yasaklandı. Oldukça büyük bir Hintli influencer grubu için Tiktok bir gelir kaynağı olarak hizmet etti. Uygulamanın yasaklanması Hindistan’da önemli bir boşluk yarattı.

Chingari, Banglore’de bir üssü olan bir sosyal etkileşim girişimidir. Chingari adlı video paylaşma uygulaması dans, dudak senkronizasyonu ve efektler gibi özelliklere sahiptir. Kasım 2018’de Sumit Ghosh, Biswatma Nayak ve Deepak Salvi uygulamayı tanıttı. Ayrıca programın sunduğu ürünler için alışveriş işlevi vardır. Artık MX Takatak ve Instagram Reels gibi uygulamalarla rekabet ediyor. Aylık 50 milyon aktif kullanıcısı olan Chingari’yi 85 milyon kişi indirdi. Gari Coin Nedir araştırmak isterseniz bu uygulamaya bakmanız gerekiyor.


Gari Ne Projesi?

Chingari, kripto para birimi tarafından desteklenen bir yaratıcı ekonomi kurmak istiyor. Chingari, bunu yapmak için kısa biçimli video yapımcılarını güçlendirmek için yola çıktı. Chingari, içerik üreticilerinin çalışmalarından para kazanmalarını ve gelir elde etmelerini sağlamak için blok zinciri teknolojisini kullanır. Chingari, bunu yapmak için “GARI” adlı kendi kripto para birimini tanıttı.

Ünlüler ve içerik sağlayıcılar, GARI’yı güçlü kılan Gari Coini destekler. Birkaç kripto uzmanına göre, Gari Ağının değerinin önümüzdeki beş yıl içinde daha da artması bekleniyor. Yine de her yatırımın bir riski olduğunu asla unutmayın. En riskli ve en kazançlı varlık kripto para birimidir. Hangi yatırım türünü seçeceğiniz size kalmış. Gari Coin Nedir yazısı burada bitiyor.

Gari coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki Gari coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz Gari coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :