GALA Coin Nedir? (Gala Games)

GALA Coin Nedir? (Gala Games)

Video oyunları distribütörü Gala Games, Kasım 2021’de müreffeh bir ay geçirdi. GALA Coin Nedir diye sorarsanız video oyunları ve NFT dünyasını da yakından takip etmeniz gerekir. Yeni takas edilemez token (NFT) avatarları ve tarımsal oyunu Town Star’a yükseltmeler sunduktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Çevrimiçi oyun FarmVille’in yaratıcısı Eric Schiermeyer, oyuncuları video oyunları oynamak için harcadıkları zaman ve paranın kontrolünü ele geçirme konusunda güçlendirmek amacıyla ABD’de Gala Games’i başlattı (Japon oyun yayıncısı Gala Group ile karıştırılmamalıdır). gPotato para birimini kullanır). Gelin hep birlikte göz atalım GALA Coin Nedir, GALA Coin Kimin GALA Coin Ne işe Yarar, GALA Ne Projesi ve GALA Coin Hangi Ülkenin.

GALA Coin Kimin? GALA Coin Hangi Ülkenin?

Oyun ve blok zinciri endüstrilerinde öncü ve tanınmış mobil ve sosyal oyun devi Zynga’nın kurucu ortağı Eric Schiermeyer, blok zinciri girişimini kurdu. Schiermeyer, genel halka hitap eden gündelik oyunları savundu ve bu da kendisine Zynga Poker, Mafia Wars ve FarmVille gibi büyük başarılar getirmesi için ilham verdi.

Schiermeyer, avangard inisiyatifler üzerinde çalışmak için bir itibar kazandıktan sonra Temmuz 2019’da Gala Games’i tanıttı. Amacı, kullanıcıların oyunları üzerinde kontrol sahibi olacağı bir oyun ağı kurmaktı.

Gala Games ekibi 2020 yılı itibariyle 65 kişiden oluşuyor ve oynanabilir oyun Town Star’ın yanı sıra NFT koleksiyon serisi VOX’u da üretti. Güçlendirilmiş ve Mirandus, işletmenin geliştirmekte olduğu iki oyundur.

GALA Coin Ne işe Yarar?

Oyuncular NFT’leri kendi pazarından satın alabilir ve şirketin daha önce piyasaya sürülen iki oyununda oyun içindeki şeyleri kullanabilirler.

GALA simgesi, “GALA Nedir?”e göre Gala Oyunları ekosisteminin dijital hizmet simgesidir. Beyaz kağıt. Gala Games ekosisteminin bir parçasıdır ve kriptografik olarak güvenlidir. Kullanıcılar GALA’yı birbirleriyle paylaşabilir ve kullanımı üzerinde tam kontrol sahibidir.

“GALA, Gala Games ekosisteminde birincil ticaret aracı olacak, iade edilmeyen bir yardımcı program simgesidir. GALA’yı tanıtmanın amacı, Gala Games ekosistemine katılan katılımcılara basit ve güvenli bir ödeme ve ödeme yöntemi sağlamaktır. GALA Coin Nedir gelin incelemelerimize siz de ortak olun.

GALA Coin Nedir?

GALA ccoin ödüllerine hak kazanmak için her gün en az 6 saat çalıştırmanız gereken ağ düğümleri, Gala Oyunları ekosistemini korur. Her düğüm oyunların barındırılmasına yardımcı olduğundan, bu ödüller ağı destekler ve genişletir.

Kullanıcıların, ekosistemle etkileşimde bulunabilmeleri için Gala Games hesabı ile satın alınabilecekleri node yazılımını indirip kurmaları gerekmektedir. Ağ düğümleri sonunda, OpenSea ve diğer NFT pazarlarında nakit olarak değiştirilebilen, takas edilemez tokenlere (NFT’ler) dönüşür.

Düğüm sahipleri, aşağıdakiler gibi çeşitli avantajlar ve teşvikler alır:

  • Günlük GALA coinleri
  • Rastgele NFT düşüşleri
  • Oy hakları
  • Oyun içi paralar (oyunların ayrıca düğüm sahiplerine havadan bırakılan kendi paraları vardır)

Oyuncular, oluşturulan NFT’lere sahip olarak Gala Games ekosisteminde oyunların nasıl yönetildiğini kontrol edebilir. GALA Coin Nedir sorusunun cevabı NFT dünyasında gizli.


GALA Ne Projesi?

GALA, bir düğüm çalıştırılarak da kazanılabilen oyun içi öğeleri satın almak için gereken platformun hizmet simgesidir.

Oyuna özel NFT’lere sahip olmanın yanı sıra, Gala Games yardımcı programı belirteci, kullanıcıların garantili orijinallik ile benzersiz öğeler oluşturmasına ve dağıtmasına olanak tanır.

Coin oyun içinde kazanılabilir veya NFT’ler için satın alınabilir, takas edilebilir ve satılabilir.

GALA belirteçleri, oyun sahipliğini kamuya açık tutarken zenginliğin kendisini yeniden dağıttığı bir ekonomi kurar.

GALA Coinlerini kazanmanın dört yolu vardır:

  • Oyunları oynamak
  • Yeni kullanıcıları davet etme (bağlılık yoluyla para kazanma)
  • Bir düğüme sahip olmak
  • Bir borsada alım/satım

GALA coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki GALA coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz GALA coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :