GALA Coin Geleceği (2022)

GALA Coin Geleceği (2022)

Trend belirleme şirketi Gartner bakalım GALA Coin Geleceği ile ilgili ne demiş. Gartner, 2026’ya kadar beşte birimizin her gün en az bir saatini metaverse’de çalışarak, oynayarak veya ders çalışarak geçireceğini tahmin ediyor. Gala Games, artık bu yaklaşan trendden (GALA) gelişmek ve kar etmek için iyi konumlandırılmış bir kripto para birimidir. Ancak bir satın alma yapmadan önce, bu olası metaverse oyunuyla ilgili aşağıdaki dört faktörün farkında olmalısınız.

O zaman GALA Coin Yatırım Yapılır Mı, GALA Coin Geleceği Nedir ve GALA Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

GALA Coin Yatırım Yapılır Mı?

GALA Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. GALA Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek GALA Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

2021’de GALA yükseliş eğilimindeydi ve 26 Kasım’da 0,84 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Fiyat tahminleri genel olarak istikrarlı yükselişin devam edeceği konusunda hemfikir.

Ancak tahminler her zaman doğru değildir, bu nedenle yatırım yapmadan önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Tarımsal oyunu Town Star ve diğer oyunlarında yapılan iyileştirmelerin ardından Gala Games, yakın zamanda başarıya ulaştı. Gala Games şu anda birkaç ek NFT hedefine ek olarak toplam beş yeni oyun geliştiriyor. GALA Coin Geleceği için bu oyunların tutup tutmayacağı çok büyük önem arzediyor.

GALA Coin Geleceği Nedir? (2022)

GALA Coin’in geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. 2022 yılının Temmuz ayında GALA coin’in geleceği için söyleyebileceklerimiz sınırlı olur ama tabi tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Gala Games’in ayrıca tanıttığı VOX adlı popüler bir NFT koleksiyonu var ve bu ürünleri satın almak isteyenler için gelişen bir ikincil pazar var. Aslında, NFT’lerinden biri geçen yıl 3 milyon dolara satıldı. İçerik oluşturucular, GALA’nın oluşturmasını ve platforma dahil etmesini istedikleri oyun türleriyle ilgili olarak sürekli olarak oyuncu tabanından bilgi ister. Bu tür topluluk tabanlı oyun tasarımı, daha önce açıklanan oyuncu parası kaynaklarıyla birlikte çok ilgi çekici bir oyun deneyimi yaratır.

Gala Games, topluluğu dinledikten sonra bu yıl bir bilim kurgu strateji oyunu, bir fantezi rol yapma oyunu ve bir kule savunma oyunu çıkarmayı planlıyor. CoinMarketCap.com’a göre, Gala Games’in aylık 1,3 milyondan fazla aktif kullanıcısı var ve 2019’da lansmanından bu yana 26.000’den fazla NFT sattı. GALA Coin Geleceği söz konusuysa NFT’ler çok önemli.


GALA Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

GALA coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer 25 Kasım 2021 tarihinde 0.8$ dolardır. GALA coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 0.6$ civarında bir miktar durdu. GALA Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2022 yılı Mayıs ayında 0.05$ seviyelerinde oldu. GALA Coin Geleceğinde 1 doları görür mü bilmeyiz ama yaklaşabileceği kesin.

GALA Coin Artar mı?

WalletInvestor ile karşılaştırıldığında DigitalCoinPrice GALA fiyat tahmini biraz daha az yükseliş gösteriyor. GALA’nın Aralık 2022’de ortalama 0,0687 ABD doları olacağını tahmin ediyor. Site, 2025 için ortalama değerin 0,11 ABD doları olacağını ve GALA’nın 2029’da 0,22 ABD dolarına yükseleceğini tahmin ediyor.

TechNewsLeader’dan alınan bilgilere göre, “piyasanın 2022’de sağlam bir boğa koşusuna sahip olduğu varsayılırsa” GALA coin’in fiyatının 2022’de 0.12 dolara ulaşması bekleniyor. Açıklamada, “Uzun vadeli yatırımcıların elinde tutmasının beklendiği göz önüne alındığında, 2022 için ortalama fiyatının 0,10 dolar civarında olacağı” belirtildi. 2030 yılında GALA coin için en yüksek ve minimum fiyat seviyeleri sırasıyla 2,57 ABD Doları ve 2,08 ABD Dolarıdır.

GALA Coinin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :