Flip Girls NFT Koleksiyonu Nedir?

Flip Girls NFT Koleksiyonu Nedir?

Flip Girls, size en güçlü NFT araçlarına, ödül sahiplerine erişim ve aynı zamanda jeton çevirme oyunundan kazanç sağlayan 4444 kızdan oluşan harika bir koleksiyon. Uzun vadeli değer sağlayan yardımcı programlar ve en sıkı sıkıya bağlı topluluklar oluşturuyoruz.

Mint ücreti sadece 0.15 SOL!

Vizyonumuz, sahiplerimiz için tutarlı, uzun vadeli değer oluşturmaktır. Gelişime, topluluk büyümesine, yeniliklere ve üyelerin refahına odaklandık. Web3’te öğrenme, büyüme ve kazanma konusunda tutkulu olan NFT ve kripto severlerin en sıkı ve güçlü topluluğunu oluşturmak istiyoruz.

Web3’ün gücüne ve boşlukları kapatma, herkesi ve her yeri merkezi olmayan fırsatlar ağına bağlama yeteneğine inanıyoruz.

Bilgi inşa ediyoruz, beceriler geliştiriyoruz ve bağlantılar kuruyoruz. Misyonumuz, elimizden geldiğince bu açığı kapatmayı kolaylaştırmaktır. Bu temelde insanları kendimize ve birbirimize bağlamak anlamına gelir.

İşbirliği ve bağlantı merkezli DAO ile topluluk odaklı proje oluşturuyoruz. Güven, tutarlılık ve şeffaflıkla büyümek, burada kalıcı olan topluluğumuz için elit bir marka oluşturmak istiyoruz.

Her zaman topluluğu büyütmek ve markaya, ekibe ve koleksiyonerlere karşı finansal sorumluluğumuzu çok ciddiye almak için fırsatlar arıyoruz.

DAO’muz, benzersiz zihinlerin birleştiği, bir araya geldiği, kazandığı ve herkesin evi diyebileceği saygılı ve sevgi dolu bir yer yarattığı yerdir.

RARITY

Her Flip Girl benzersizdir. 210 özellik ile 4444 olası kombinasyon arasından en nadir olanları bulun!

 • 60% – Common
 • 20% – Rare
 • 15% – Epic
 • 5% – Legendary

Flip Girls NFT koleksiyonu nedir?

Flip Girls, Solana blok zincirinden ayrılan 4444 güzel kızın harika koleksiyonudur. Her kız size en güçlü NFT araçlarına, ödül sahiplerine erişim sağlar ve ayrıca yazı tura oyunundan kazanç sağlar.

Nane için hangi launchpad platformunu kullanıyorsunuz?
Hızla büyüyen fırlatma rampası platformu LaunchMyNFT ile lansman yapıyoruz.

Mint ne zaman başlıyor?

 • WL İndirimi – 2 Ekim, 17:00 UTC
 • Genel Satış – 2 Ekim, 18:00 UTC
Flip Girls NFT Koleksiyonu Nedir?

FLIP GIRLS Linkler

You do not have permission to send messages in this channel.

Flip Girls ROADMAP

 1. LaunchingProjemiz hakkında tutkulu geliştiriciler, sanatçılar, ekip moderatörleri ve ortak çalışma yöneticilerinden oluşan yetenekli bir ekip oluşturun.Web sitesi, Twitter, Discord başlatın, yol haritası ve teknik inceleme yazın.NFT severler ve yatırımcılardan oluşan sağlam bir topluluk oluşturun.
 2. PromotionPazarlama kampanyasıyla topluluğumuzu büyütün ve güçlendirin. Üyelerimizi topluluğumuza katkılarından dolayı beyaz listeler ve avantajlar içeren özel rollerle ödüllendirin. Marka bilinirliği oluşturmak, ortaklıklar oluşturmak ve organik olarak büyümek için NFT dünyasında önde gelen topluluklar, DAO’lar, en iyi danışmanlar ve etkileyicilerle işbirliği yapın.
 3. Darphane günü geldiğinde 3Mint Nane lansmanı yapın. Tükenen koleksiyonumuzun hemen ardından, en büyük Solana’nın 1 numaralı pazarı olan Magic Eden’deki koleksiyonumuzu listeleyin. Darphanemizden toplanan para, DAO’muzu oluşturmak, sahiplere, sahiplerine, ödüllerine ve geleceğimize yatırım yapmak için kullanılacak projeler.
 4. DAOWe çalıştırma sahipleri doğrulama hizmetimizi oluşturma. Daha fazla NFT’ye sahip olan sahipler için ekstra avantajlar yaratıyoruz. Gelecek planlarımıza ve yatırımlarımıza karar verdiğimiz yerde sahipleri sohbeti yürütüyoruz. Sahiplerimiz, gelecekteki tüm koleksiyonlarımız için beyaz liste satışlarına erişebilecek.
 5. DAO araçlarını çalıştırın Liste uyarı hizmetini çalıştırıyoruz. Satış uyarı hizmetini çalıştırıyoruz. Nadirlik denetimi hizmetini çalıştırıyoruz. Taban fiyat, hacim ve listeleme denetimi hizmetini çalıştırıyoruz. NFT Kar hesaplayıcı hizmetini çalıştırıyoruz. Solana TPS denetimi hizmetini çalıştırıyoruz. Fox Token Market’ı çalıştırıyoruz bilgi denetleyicisi.Bir SOL cüzdanındaki tüm belirteçlerin fiyatlarını ve listeleme denetleyicisini çalıştırıyoruz.Hello Moon bilgi izleyicisini çalıştırıyoruz.
 6. 6NFT zamanlama araçlarını çalıştırın Yüksek kaliteli darphaneleri kolayca takip edip bulabilmeniz için tüm günlük darphaneleri ve yarının darphanelerini içeren özel kanalları yönetiyoruz. Solana’daki tüm yeni darphanelere kolayca katılabilmeniz için kanalı bir saatlik darphane ile yönetiyoruz. Solana’daki tüm günlük darphanelerin listesi. En çok oy alan Magic Eden en çok oy alan darphanelerin listesini içeren bir kanal işletiyoruz. Kanalı yeni LaunchMyNFT monitörle çalıştırıyoruz LMNFT’de görünen her yeni darphaneyi yakalıyor. Kanalı LaunchMyNFT ile çalıştırıyoruz ücretsiz darphane monitörü her yeni ücretsiz naneyi yakalar LMNFT’de görünen
 7. 7Run NFT canlı darphane araçlarını 1 dakikada her basılan koleksiyonu gösteren nane bulma izleme kanalını çalıştırıyoruz. 50’den fazla kez basılmış darphaneleri izleyen 15 dakikalık izleme kanalını çalıştırıyoruz. onları bağlantılar ile gösterir. LaunchMyNFT hareketli darphane monitörünü çalıştırıyoruz, %50’yi geçen her LMNFT darphanesinin uyarılarını izliyoruz.
 8. 8İkincil satış araçlarını çalıştırın Her Solana koleksiyonu için son 15 dakikada yapılan tüm satışları gerçek zamanlı olarak takip edebileceğiniz trend kanalını yönetiyoruz. taban fiyat, satış miktarı ve tahsilat linki.Magic Eden’de en popüler 5 koleksiyonu gösteren 15 dakikalık popüler koleksiyon monitörünü taban fiyat, satış miktarı ve tahsilat linki ile 15 dakika çalıştırıyoruz.Topu gösteren 1 saatlik popüler koleksiyon monitörünü çalıştırıyoruz Taban fiyat, satış miktarı ve tahsilat bağlantısı ile 1 saat boyunca Magic Eden’de en popüler 5 koleksiyon. Düşüşleri ve satış artışlarını listelemek için nakliyeciler takip kanalını çalıştırıyoruz. Influencer monitör takip kanalını çalıştırıyoruz. Bu büyük influencerları takip etmek için balina takip kanalını çalıştırıyoruz. ve varlıklı bireyler ikincil piyasalarda alım, satım veya listeleme yapıyor. Magic Eden’de yeni listeleme monitörüyle kanal işletiyoruz. Her koleksiyonda alttan kesme monitör kontrolü yapıyoruz Magic Eden’de.
 9. Hacim izleyici araçlarını çalıştırın, farklı zaman aralıklarında tüm Solana satışları için gerçek zamanlı olarak hacim izleyici kanalları çalıştırıyoruz.
 10. NFT analiz araçlarını çalıştırın NFT dünyasından haberler içeren bir kanal işletiyoruz. Degen haber twitter ayna kanalını yönetiyoruz. En iyi NFT etkileyicilerinden gelen tweet’leri takip edebileceğiniz twitter monitör kanalını yönetiyoruz. En iyi Solana blog yazarlarının videolarını içeren youtube monitör kanalını yönetiyoruz. kripto ve NFT dünyası hakkında eğitim kursları olan kanal. NFT dünyasından içgörüler, haberler, analizler ve eğitim materyalleri içeren özel kanalı yönetiyoruz.
 11. Kripto araçlarını çalıştırın VIP kripto sinyalleriyle özel kanalı yönetiyoruz.Kripto haberleriyle özel kanalı yönetiyoruz.Günlük korku ve açgözlülük endeksi güncellemeleriyle özel kanalı yönetiyoruz.Yeni kripto listeleme uyarıları ile özel kanalı yönetiyoruz.Ünlü Fox Federasyonu yeni belirteçleriyle kanalı yönetiyoruz uyarılar.
 12. Eğitim kursları düzenleyinSahiplerimiz için NFT’ye yatırım yapma ve kendi NFT koleksiyonlarını oluşturma hakkında kapsamlı bilgi edinmelerine yardımcı olan eğitim kursları ve materyalleri düzenliyoruz.
 13. Ürünleri çalıştırın Koleksiyonlarımız için sahiplerimiz için indirimlerle birinci sınıf ürünler yaratıyoruz.
 14. Token ve stake etme Jetonumuz $BEAR’ı piyasaya sürüyoruz. Günlük $BEAR token ödüllü koleksiyonumuz için stake platformu çalıştırıyoruz.
 15. Kumar Kumar CoinFlip Discord botumuzu çalıştırıyoruz. Kumar CoinFlip oyun web sitemizi çalıştırıyoruz. Diğer kumarhane oyunlarını çalıştırıyoruz.
 16. Mobil uygulamalarNFT mobil uygulamaları geliştiriyoruz.
 17. Sahipler ödülleri$BEAR jetonlu çekilişler yapıyoruz ve N’yi veriyoruz

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :