FIRO Coin Geleceği (2022)

FIRO Coin Geleceği (2022)

Zerocoin protokolü ilk olarak Firo (FIRO) tarafından tanıtıldı. FIRO Coin Geleceği de “Privacy Coins” denilen sektöre bağlıdır. Para, bitcoin gibi bir bloktan diğerine geçmez. Bunun yerine Zerocoin adı altında takas edilir ve daha önce hiçbir işlem geçmişi olmayan yeni bir madeni para ile itfa edilir. Bu sistemin dezavantajı, işlem tutarının gizlenememesidir.

Zerocoin protokolünün Zerocash protokolüne benzerliği nedeniyle, buna çok az araştırma ilgisi vardı. Sonuç olarak Firo, 30 Temmuz 2019’da mevcut Zerocoin protokolünü Sigma protokolü olarak adlandırılan yepyeni bir işlem sistemi ile değiştirdi. Prova boyutu böylece 25 kB’den 1.5 kB’ye düşürüldü ve güvenilir kurulum kaldırıldı. Ayrıca Firo, Lelantus protokolünü oluşturmak için Sigma protokolünü geliştirdi.

O zaman FIRO Coin Yatırım Yapılır Mı, FIRO Coin Geleceği Nedir ve FIRO Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

FIRO Coin Yatırım Yapılır Mı?

FIRO Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. FIRO Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek FIRO Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

Firo (önceden Zcoin) (FIRO) tahminlerinin oldukça tutarsız olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Gelecekteki FIRO fiyat dalgalanmalarının iyi mi yoksa olumsuz mu olacağı konusunda genel bir anlaşma yoktur. Aslında, gelecekteki potansiyel büyüme, duyurular, Firo (önceden Zcoin) projelerindeki yeni teknolojik gelişmeler, genel kripto ortamı, yasal durum vb. dahil olmak üzere bir dizi değişkene bağlıdır. Herhangi bir coin yatırımı yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz, FIRO Coin Geleceği kesinlikle stabil gözükmüyor.

FIRO Coin Geleceği Nedir? (2022)

FIRO Coin’in geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. 2022 yılının Temmuz ayında FIRO coin’in geleceği için söyleyebileceklerimiz sınırlı olur ama tabi tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız.

2022’nin geri kalan ayları için Firo’nun (eski adıyla Zcoin) fiyatlandırması hakkında çeşitli bakış açıları var. PricePrediction.net yıl sonuna kadar 1,86$’lık bir artış öngörüyor, TradingBeast ise 1,88842$’lık bir tahminle aynı fikirde. WalletInvestor’dakiler gibi diğer analistler, Aralık ayında 0.239 $ gibi düşük rakamlardan alıntı yaparak Firo’nun (önceden Zcoin) gelecekteki fiyatı konusunda daha az iyimser.

TradingBeast, Aralık ayına kadar, madeni para olan Firo’nun (eski adıyla Zcoin) fiyatının 1.93986 doları geçeceğini tahmin ediyor. Gelecekteki eğilimleri tahmin eden bir web sitesi olan PricePrediction.net, Firo’nun (önceden Zcoin) artmaya devam edeceğini ve fiyatının sonunda 2,6 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Buna karşılık, WalletInvestor sürekli olarak Firo’nun (önceden Zcoin) fiyatında bir düşüş öngörüyor ve fiyatların 2023’te 0.646 dolar civarında olacağını tahmin ediyor. FIRO Coin Geleceğinde bu fiyatlara gerilerse bir çok kişi ciddi manada üzülecek gibi.


FIRO Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

FIRO coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer 8 Mayıs 2021 tarihinde 25.3$ dolardır. FIRO coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 17$ civarında bir miktar durdu. FIRO Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2022 yılı Mayıs ayında 1.01$ seviyelerinde oldu. FIRO Coin Geleceğinde 1 dolarlar da tekrar görülebilir.

FIRO Coin Artar mı?

FIRO Coin Geleceği (2022)

Toplam arzı 12.427.855 FIRO ve dolaşımdaki arzı 11.272.821 FIRO olan Firo (FIRO), şimdi 5.63$ fiyatı ile tüm kriptosistemde 303. sırada yer alıyor. Şu anda piyasa değeri 63.49 milyon $ (63.487.233 $), maksimum arzı 21.4 milyon tanedir. (21.400.000 FIRO) Ve tamamen seyreltilmiş piyasa değeri ise 120.52 milyon $ (120.522.404 $).

FIRO son 24 saatte %247.31 yükseldi. En son 24 saatlik hacmi büyük ve 295.32 Milyon Dolar (295.324.655 Dolar) ile dikkat çekici. FIRO Coin Geleceği için güzel bir sinyal.

Geçen hafta boyunca, Firo’nun fiyatı yüzde 274,69 arttı. Firo’nun maliyeti son bir ayda yüzde 305.13 arttı. Bu nedenle, sağlanan tüm değerler günlük olarak borsadan borsaya değişebilir. Kripto para birimlerine yatırım yapmak ve paranızdan yüksek getiri elde etmek istiyorsanız, lütfen sektördekilerin her bir madeni paradan ne beklediğini öğrenmek için yeterli araştırma yapın.

FIRO Coinin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz.

Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :