Fetch Coin Nedir? (Fetch.ai – $FET)

Fetch Coin Nedir? (Fetch.ai – $FET)

Fetch Coin Nedir öğrenmek istiyorsanız yazımızda en sade şekliyle anlatıyoruz. Yapay zekayı (AI) kripto para piyasasına getirmeyi amaçlayan blockchain tabanlı proje Fetch.ai’nin yerel kripto para birimine FET adı veriliyor. Merkezi olmayan finansal işlemleri otomatikleştirmek için kullandığı “özerk ekonomik ajanlar” (AEA), ana satış noktasıdır. Basitçe söylemek gerekirse, AEA’lar, İspanya’ya en uygun fiyatlı uçak biletlerini bulma veya çevrimiçi olarak en yüksek teklifi verene satış için bir ürün sunma gibi faaliyetleri gerçekleştirebilen “akıllı yazılım aracıları” olarak adlandırılır.

Fetch Coin şuan $1.46 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde Fetch coinin değişimi -2.30% seviyesindeyken son bir saatte -0.16% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 1,147,171,248 tane Fetch coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $1,672,883,544.21 olan Fetch coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000221212 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 68.49315068 tane Fetch coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte Fetch Coin Nedir, Fetch Coin Kimin Fetch Coin Ne işe Yarar, Fetch Ne Projesi ve Fetch Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

Fetch Coin Nedir?

Fetch Coin Nedir sorusuna verilebilecek en net ve kısa cevabı sizler için yazıyoruz. Fetch.ai, insanların müdahalesi olmadan dijital ekonominin genişlemesini ve evrimini sağlamak amacıyla geliştirilmiş, blok zinciri tabanlı, açık erişimli, merkezi olmayan bir makine öğrenimi ağıdır. Ağ, insanlar gibi diğer ajanların katılımına izin verirken, aynı zamanda cihazları ve hizmetleri Nesnelerin İnternetine bağlar.

Fetch.ai, merkezi olmayan, yapay zeka tabanlı bir dijital ekonominin büyümesini kolaylaştırmak için gerekli araçları ve altyapıyı geliştirir. Ağ, insanları, nesneleri ve hizmetleri birbirine bağlayarak işbirliğine ve veri paylaşımına izin verir. Tedarikçiler ve tüketiciler, çeşitli işlevler ve kullanım durumları ile çeşitli aracılar ve ekosistemlere odaklanan Fetch.ai ekonomisini oluşturur.

Fetch.ai geliştirme ekibi, bu farklı kullanım durumları söz konusu olduğunda ağın çok çeşitli endüstrileri ve sektörleri dönüştürebileceğinin altını çiziyor. Fetch.ai’nin AI kullanımı, ortak sorunlara çözüm olarak akıllı makine öğrenimi ve veri paylaşımı sunmalarını sağlar. Akıllı şehirler, tedarik zincirleri, ulaşım, akıllı park, enerji, termometre aracıları, akıllı evler ve toplu öğrenme, çok çeşitli diğer kullanım örnekleriyle birlikte Fetch.ai’nin optimize edebileceği sektörlerden sadece birkaçıdır.

Fetch Coin Ne işe Yarar?

Fetch Coin Nedir? (Fetch.ai – $FET)

Fetch.ai ağı üç temel bileşene dayanır: özerk ekonomik aracılar, açık ekonomik çerçeve ve akıllı AI tabanlı özerk bir ekonomi için araçlar ve altyapı oluşturmak için getirme akıllı defter. Makine öğrenimi ve yapay zeka tarafından desteklenen bir bütün olarak ağ, bu üç unsurdan oluşur.

Otonom Ekonomik Ajanlar, ağdaki nesneleri, hizmetleri, grupları ve insanları temsil eder ve onlar adına eylemde bulunur. Fetch.ai ekosistemi içinde AEA’lar, geçmişteki hatalardan ders alma kapasitesine sahip dijital vatandaşlar olarak geliştirilir, bu da daha etkili çözümlerin sağlanmasına ve genel olarak AI aracılığıyla sistem performansının iyileştirilmesine neden olur. Aracılar, Fetch.ai sisteminin öngörücü özelliklerini kullanır ve veri kaynaklarına ve donanım ortamlarına bağlanır.

AEA’lar arasında bağlantıya ve en fazla etkileşime izin veren ağ katmanı, Açık Ekonomik Çerçeve’dir. Aracıların kullandığı tüm veri ve bilgiler OEF katmanında tutulur ve AI tarafından desteklenir. Aracılar, OEF katmanından veri toplar ve düğümler, AEA’lar ve OEF arasında aracılık yapmak için belirteçlerle ödüllendirilir. Fetch Coin Nedir ve ne işe yarar merak edeneler için anlatımımız devam etmekte.

Fetch Smart Ledger, yönlendirilmiş döngüsel olmayan grafiği dağıtılmış defter teknolojileriyle birleştiren son teknoloji blok zinciri tabanlı bir yapıdır. Burada, parçalama kullanılarak tüm ağ işlemleri toplanır ve işlenir.

Fetch Coin Kimin? Fetch Coin Hangi Ülkenin?

2017, Cambridge, İngiltere merkezli bir ekip tarafından Fetch.ai’nin geliştirilip piyasaya sürülmesine tanık oldu. Thomas Hain, Toby Simpson ve Humayun Sheikh, projenin kuruluşuna katkıda bulundular. Simpson, projenin COO’su, Şeyh CEO’su ve Hain ise Baş Bilim Sorumlusu olarak görev yapıyor.

Projenin amacı, bireyleri, grupları, cihazları ve hizmetleri birbirine bağlayabilen yapay zeka ve makine öğrenimi tarafından desteklenen tek bir ağ ile özerk bir ortam oluşturmaktı. Fetch.ai, çok sayıda teknolojinin bu yaratıcı birleşimi sayesinde çeşitli kullanım durumları ve çok sayıda sektörü ilerletmek için araçlar ve çözümler sunar. Fetch Coin Nedir sorusunda CEO’lar da çok önemli.


Fetch Ne Projesi?

Fetch Coin Nedir ve ne projesi veya teknolojisi nedir merak ediyorsanız en son kısımda açıklayacağız. DAG, DLT, akıllı sözleşmeler, yapay zeka ve makine öğrenimi gibi birçok teknolojinin yaratıcı şekilde harmanlanması sayesinde Fetch.ai, türünün tek örneği bir girişimdir. Projenin çeşitli AI özellikli kullanım senaryolarına verdiği destek, projeye farklılığını kazandırıyor. Birkaç blok zinciri tabanlı projeden biri olan Fetch.ai, ağın dijital ekonomisine yönelik çözümleri geliştirmek için AI kullanıyor.

Kullanıcılar, ağ ile birlikte gelişen dijital, merkezi olmayan bir ekonomi oluşturabilir ve çeşitli nedenlerle aracıları tasarlayabilir, dağıtabilir ve eğitebilir. Fetch.ai, kullandığı teknolojilerin birleşimi nedeniyle akıllı şehirler ve akıllı evler, merkezi olmayan finans, tedarik zincirleri, emtia borsası, otonom yapay zeka gibi çeşitli alanlarda ve sektörlerde kullanım bulabilen çok amaçlı bir ağdır. tabanlı seyahat acenteleri, trafik sıkışıklıkları, tren sistemleri ve sayısız diğer olasılıklar.

Fetch coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki Fetch coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz Fetch coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır. Fetch Coin Nedir yazısı SSS ile devam ediyor.

Fetch Coin Kaçıncı Sırada?

FETCH.ai coin yani FET coin şu an itibariyle 333. sırada yer alıyor. Bu sıralama piyasa değerine göre yapılmış olup Fetch coinin piyasa değeri $1,672,883,544.21 Dolardır.

Fetch Coin En Yüksek Kaç Oldu?

11 Eylül 2021 tarihinde Fetch coin 1.18$ dolar ile tarihi zirvesini gördü. 2022 yılı Temmuz ayında ise tarihi en düşük seviyesi olan 0.06$ – 0.05 civarında gezindi. En yüksek olduğu zamanlarda ise 1$ civarında bir süre durdu.

Kaç Adet Fetch Var?

Piyasada dolaşmakta olan 1,147,171,248 adet Fetch coin bulunmaktadır. Bu coinlerin toplam değeri $1,672,883,544.21 ‘dır. Fetch coinin arzı sınırlı olduğu için geleceği parlaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :