En gözde öğren ve kazan NFT projesi: Bakpak

En gözde öğren ve kazan NFT projesi: Bakpak

Web2’de eğitim bozuldu. Etkisiz ve sömürücü –– ve olması gerekenlere (öğrenciler ve eğitimciler) hizmet etmiyor. Bakpak’ta oyunlaştırılmış bir platform oluşturma görevindeyiz:

  • 🎒herhangi bir konuyu öğretebilir ve öğrenebilirsin
  • 🎒ve web3 ödülleri kazanın (nft’ler ve kripto gibi)
  • 🎒Kendinizi geliştirmeye teşvik eden oyunlaştırılmış bir ortamda

Bizi geleceğin duolingo, masterclass, skillshare veya udemy’si olarak düşünebilirsiniz.

Solana Ventures, YCombinator, Forerunner Ventures, Pear VC ve daha fazlası tarafından desteklenen VC fonunda 10 milyon ABD doları+.

Bakpak’ın arkasındaki ekip yeni öğrenen biri değil, biz Google’dan inşaatçılar ve eğitimcilerden oluşan sıkı sıkıya bağlı bir ekibiz. Stanford, Harvard eğitim okulu ve Airbnb (birkaç isim) + liderliğinde Vivan Shen (https://twitter.com/vivianmshen). Yıllardır web2 @ https://junilearning.com/ aracılığıyla çocuklara kodlama, matematik, fen ve daha fazlasını öğrettik.

Bakpak Bilgileri

Bakpaker Ol

Bir Bakpaker olarak, Bakpak web uygulamasında yolculuğunuz boyunca XP (ve nihayetinde diğer ödüller…) kazanmak için öğrenme görevlerini tamamlarsınız. Zamanla, benzersiz kişiliğinizi geliştirmek ve daha da fazla ödüle erişmek için karakterinizi ve platform içi öğelerinizi yükseltirsiniz.

Görevler, Bakpak ekibi ve içerik oluşturucu topluluğumuz tarafından geliştirilmiştir. Konular, Solidity Girişinden DAO’ların Gücüne kadar değişebilir – geliştirmek istediğiniz herhangi bir Web3 becerisi, Bakpak ile öğrenmenizi istiyoruz.

Paketinizi bulmanın kritik olduğunu biliyoruz. Discord topluluğu, dünyanın her yerinden insanlar arasındaki bağlantı anlarını ve yeni özellikler, yarışmalar ve etkinliklerle ilgili güncellemeleri kolaylaştırır.

Sneak Peak

En gözde öğren ve kazan NFT projesi: Bakpak

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :