ELA Coin Nedir? (Elastos)

ELA Coin Nedir? (Elastos)

ELA Coin, Elastos projesinin dijital para birimidir. Elastos, internetin merkezi olmayan ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayan bir platform olarak tanımlanabilir. Elastos’un temel amacı, kullanıcıların dijital varlıklarını ve verilerini merkezi olmayan bir ortamda depolamasına ve güvenli bir şekilde paylaşmasına olanak tanımaktır. ELA Coin, Elastos platformunda kullanılan resmi kripto para birimidir ve Elastos ekosisteminin temel yapı taşlarından biridir.

ELA Coin Nedir? (Elastos)

Elastos Coin şuan $3.24 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde Elastos coinin değişimi -4.46% seviyesindeyken son bir saatte -0.03% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 25,505,795 tane Elastos coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $82,536,210.11 olan Elastos coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000514286 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 30.86419753 tane Elastos coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte Elastos Coin Nedir, Elastos Coin Kimin Elastos Coin Ne işe Yarar, Elastos Ne Projesi ve Elastos Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

ELA Coin Kimin ELA Coin Hangi Ülkenin?

ELA Coin, Elastos projesine ait olup, Hong Kong merkezli bir şirketin kripto para birimidir. Elastos projesi, Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan, ancak Hong Kong merkezli Elastos Vakfı tarafından yönetilen ve geliştirilen bir projedir. Elastos projesi, blockchain teknolojisi ve internetin yeni sorunlarına çözüm sunmak amacıyla kurulan bir platformdur.

ELA Coin Ne İşe Yarar?

ELA Coin, Elastos platformunun ekosistemine katkıda bulunur ve bir dizi farklı amaç için kullanılır. ELA Coin’in birincil kullanım alanı, Elastos platformunda yapılan işlemlerin ve hizmetlerin ödeme birimi olmasıdır. Elastos platformundaki geliştiriciler, uygulama geliştirme ve dağıtım sürecinde ELA Coin kullanır. ELA Coin ayrıca Elastos’ta oylama ve karar alma süreçlerinde de kullanılabilir.

ELA Coin Ne Projesi?


ELA Coin, Elastos projesinin bir parçası olarak kullanılan bir dijital para birimidir. Elastos projesi, merkezi olmayan bir internet platformu olarak tasarlanmıştır ve kullanıcıların dijital varlıklarını güvende tutmalarını ve paylaşmalarını sağlar. ELA Coin, bu platformda kullanılan resmi kripto para birimidir ve kullanıcıların işlem yapmaları ve hizmetlere erişmeleri için gereklidir.

ELA Coin Arzı Ne Kadar?

Elastos Coin’in toplam arzı 25,505,795 tanedir. Yani an itibariyle 25,505,795 tane Elastos Coin vardır ve toplam değeri $82,536,210.11 dolardır.

ELA Fiyatı Ne Olacak?

Uzun vadede Elastos coin için takip edeceğimzi fiyat $6.642 olacaktır. Bu yıl içerisinde ise $4.05 $4.86 seviyelerinde gidip gelmesini beklemekteyiz.

ELA Coin Piyasa Değeri Ne Kadar?

Piyasada dolaşmakta olan 25,505,795 adet Elastos coin bulunmaktadır. Elastos Coinlerinin toplam piyasa değeri $82,536,210.11 ‘dır.

Daha Fazlası İçin:XLM Coin Nedir ? (Stellar)

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :