DigitalNote (XDN) – XDN Coin Nedir, Yorum, Geleceği

DigitalNote (XDN) – XDN Coin Nedir, Yorum, Geleceği

Arada bir eski projelerle karşılaşıyorsunuz ve bunların yıllar içinde geliştiğini görüyorsunuz. Ortamlar değişiyor, yeni Geliştirme ekipleri, yeni teknoloji ortaya çıkıyor, hatta zamanının ötesinde olduğu için eski zincire olan ilgi yeniden canlandı. Tarihi bir bina gördüğünüzde onu koruyorlar. Yeni boya ekleyin, ahşabı değiştirin ve dış/iç mekanı temizleyin. Digital Note, yeni boyaya benzer bir dönüşüme girdi, kodu temizleyerek, zinciri desteklemek için yeni ürünler ekledi.

DigitalNote (XDN) – XDN Coin Nedir, Yorum, Geleceği

XDN Coin şuan $0.0000 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde XDN coinin değişimi 1.21% seviyesindeyken son bir saatte -0.15% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 8,180,324,620 tane XDN coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $162,168.40 olan XDN coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000000000 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile inf tane XDN coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte XDN Coin Nedir, XDN Coin Kimin XDN Coin Ne işe Yarar, XDN Ne Projesi ve XDN Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

DigitalNote Nedir?

DigitalNote, kripto sahiplerine ağı mümkün olduğunca güvenli ve güvenli hale getirmek için araçlar sağlamak için Proof-of-Stake ve Proof-of-Work algoritmalarını birleştiren hibrit bir blok zinciridir. DigitalNote, hem iOS hem de Android cihazlarda kullanılabilen ve cüzdana entegre güvenli ve şifreli bir mesajlaşma sistemi vaadini sunan yeni çekirdek Mobil cüzdanını piyasaya sürdü. Bu, XDN adlı yerel belirtecine sahip tamamen merkezi olmayan bir ağdır.

DigitalNote’ta Yeni

Digital Note, yeni bir Mobil Cüzdan ekledi. Uygulama içinde yerleşik bir mesajlaşma işleviyle paralarınızı hareket halindeyken saklayın. Arkadaşlarınıza ve Ailenize doğrudan bir mesajla bahşiş verin. Mesajlar bile en son güncellemelerle şifrelenir. Paranız sizin için çalışırken daha fazla XDN kazanmak için Uygulama bahis modundaki kolay kaydırmayı kullanın. Telefonunuzu unuttunuz, satın alma işlemi yapmak için XDN kullanmanız mı gerekiyor? Herhangi bir cihazda android veya apple cihaz üzerinden oturum açabilir ve doğrudan kullanılabilirlik için kendi XDN cüzdanınızı çekebilirsiniz.
Yaşlı bir köpeğe yeni numaralar öğretemeyeceğinizi kim söylüyor? Digital Note, 2021’de 2XDN’de yeni bir jeton başlattı. Token, kullanım kolaylığı ve daha düşük maliyet için bir yıl sonra Binance Smart Chain’e (BSC) taşındı. Bu yardımcı program belirtecinin gelecekte büyük planları var.

DigitalNote (XDN) – XDN Coin Nedir, Yorum, Geleceği

DigitalNote teknolojisi, tam gizlilik ve minimum komisyon ile dünya çapında anında işlemlere izin verir. İşte sistemin sunduğu birkaç özellik:

  1. Sistem içerisinde iletilen kripto mesajları izlenemez. Kullanıcılar arasında anında iletilirler.
  2. DigitalNote, mevduat üzerinde stake yapma imkanı sunar.
  3. Yeni jetonlar, ASIC cihazlarının kullanımını ortadan kaldıran adil bir madencilik sistemi aracılığıyla dağıtılır.
  4. Kaynak kodu tamamen açık kaynak olduğundan, her kullanıcı sistemin iyileştirilmesine katılabilir.
  5. Diğer benzer projelerin çoğu gibi, DigitalNote da tek bir yönetim organı olmayan merkezi olmayan bir ağdır.
  6. Minimum işlem ücreti 0.001XDN’dir. Blok oluşturma süresi, Bitcoin için aynı rakamdan 2,5 kat daha yüksek olan 2,5 dakikadır.

XDN cüzdanları

DigitalNote, iOS ve Android uygulama mağazalarında mevcut olan kendi mobil cüzdanını piyasaya sürdü.

Klasik uygulamalardan farklı olarak, XDN mobil cüzdan, indirme ve kurulumdan sonra herhangi bir ek senkronizasyon olmadan hemen kullanıma hazırdır. Aynı zamanda, içerik oluşturucular yüksek düzeyde korumayı garanti eder. Mobil Uygulamada ek güvenlik için 2FA mevcuttur.

DigitalNote cüzdanlarını uygulama mağazalarından indirin:

Eski usul kripto cüzdanlarını seviyorsanız, masaüstü kullanımı için de DigitalNote QT masaüstü cüzdanını oluşturun. Bunu yapmak için dağıtımı projenin resmi web sitesinden indirmeniz, yüklemeniz ve kaydolmanız gerekir. Bu cüzdan senkronizasyon gerektirir ve Github’da bir önyükleme sağlanır.

https://github.com/DigitalNoteXDN/DigitalNote-2/releases

DigitalNote, kripto belirsizliği döneminde büyüyor. RocketBot gibi yeni Ortaklıklar, Mobil Uygulamanın indirmelerin ilk ayında neredeyse %600 oranında büyüdüğünü gördü. Ekip ve arka plan çalışması göz önüne alındığında, Digital Note uyuyan bir çıkış olarak herkesin radarında olmalıdır. Daha fazla yenilik yolda, Digital Note yakın gelecekte kripto pazarını geride bırakırsa şaşırmayın.

XDN Coin Fiyat Tahmini

DigitalNote (XDN) – XDN Coin Nedir, Yorum, Geleceği

XDN Coin kaç dolar olur diye merak eden ve XDN Coin fiyat tahmini almak isteyenler için en güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarıyoruz. XDN coinin önümüzdeki günlerde $0 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak XDN coin için kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa $0 seviyelerine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz. XDN Coin Yorum ve fiyat tahminlerine bakılacak olursa pozitif bir hava hakim.


XDN Coin Fiyat Tahmini 2023

XDN Coin 2023 yılında iyi gidişatını devam ettirecek gibi gözüküyor. XDN coinin $0.0000 seviyelerinden $0 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Genel olarak XDN Coin 2023 yılında $0 $0 seviyeleri arasında gidip gelecek gibi gözüküyor. Tabi bunlar bizim teknik analizlerimizin sonucunda vardığımız 2023 yılı XDN Coin Fiyat Tahmini ve XDN coin yorumu. Yatırımcı olarak sizlerin de kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve çeşitli kaynakları kullanmanızı öneririz.

XDN Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminlerimize göre 2024 yılı XDN coin için güzel geçecek. XDN coin ve kripto para piyasası istikrarlı yükselişine devam ederse XDN coin 2024 yılında $0 civarlarından $0 bölgesine kadar yükseliş gösterebilir. XDN Coini 2024 yılında $0 $0 bölgesinde izlemeyi tahmin ediyoruz. Eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz bu 2024 yılı XDN Coin fiyat tahmininden yararlanabilirsiniz.

XDN Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için XDN Coin Fiyat tahminine baktığımız zaman biraz geri çekilme ve ardından tekrar yükseliş beklemekteyiz. $0 seviyelerinden bir küçük düşüş ile tekrardan $0 seviyelerine gerileyebiliriz. Ama bu gerileme kalıcı olmayacaktır. XDN coin fiyatının yıl sonuna doğru toparlanma ile rayına tekrar oturmasına bekliyoruz. Uzun vadede 2025 yılı için izleyeceğimiz aralık $0 ve $0 arası olacaktır.

XDN Coin Fiyat Tahmini 2027

2027 yılının kripto para piyasasının iyice oturmuş olacağı bir yıl olmasını öngörüyoruz. O yüzden 2027 yılı için yapacağımız tahminler de iyimser olacaktır. XDN Coin 2027 yılında $0 seviyelerine doğru ilerleyecek diye tahmin ediyoruz. Hatta yıl sonunda $0 bölgesinde tavan yapıp yatırımcısına iyi bir gelir elde etme potansiyeline sahip. Tabi 2030’a giden bu kritik yılda olacakları tahmin etmek pek de kolay değil.

XDN Coin Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için şimdiden XDN coin fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da biz elimizden geldiğince XDN Coin Fiyat tahmini 2030 serisini de devam ettirmek istiyoruz. 2030 yılı daha önce de bahsettiğimiz gibi kripto para piyasaları için özel bir yıl olabilir. XDN Coin bu yılda $0 ‘ı görebilir. Bu şu an bulunduğumuz yıldan uzak bir tahmin olarak gözükse de 2030 yılı için erişilebilir gözüküyor. XDN Coin yorumları da bu coinin 2030 yılında $0 $0 seviyeleri arasında olacağını söylerken bizim yorumumuzu da doğruluyor. Uzun vade yatırımcıları için XDN coin iyi bir tercih gibi görünüyor.

XDN Coin Yorumları (Analiz)

XDN Coin Analizini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. XDN coin ile ilgili yatırımcıların beklentisini analiz ettiğimiz raporun sonucunu sizlerle paylaşmaya çalıştık. Son 1 gün içerisinde XDN coin yatırımcıları Coini Alma yönünde mi eğilim göstermiş yoksa satma yönünde bir eğilim mi var aşağıdaki teknik analizden anlayabiliriz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :