DCR Coin Geleceği (2022)

DCR Coin Geleceği (2022)

Bitcoin blok zincirinin erken bir çatalına dayanan Decred, bir kripto para birimidir. DCR Coin Geleceği parlak mı yoksa geçici bir hype mı en ayrıntılı şekilde makalemizde inceleyeceğiz. Decred, ilk olarak 2013 yılında bir altcoin başlatma konusundaki bir tartışmada Bitcointalk’ta tartışıldı. Konuşmadan kısa bir süre sonra, Memcoin2 adlı yepyeni bir kripto para birimini özetleyen bir teknik inceleme yayınlandı. Şirket 0 adlı bir işletme tarafından kullanılmış ve 2016 yılında Decred olarak tanıtılmıştır.

Decred, blok zincirini korumak için, iş kanıtı ve hisse kanıtı konsensüs süreçlerinin hibrit bir modelini kullanır. DCR Coin Geleceği nediri gelin bir de rakamlarla inceleyelim.

Bir tane DCR Coin’in fiyatı $21.11 ’iken toplam değeri ise $338,468,610.39 ’dır. Yani DCR coinin toplam sayısı 16,035,559 olmaktadır. DCR Coin bir günlük fiyat değişimi ise -1.94% civarındayken, bir saatlik fiyat değişimi -0.68% seviyesindedir. DCR coinin Bitcoin cinsinden değeri 0.0003350794 ₿’dir. Eğer şuan DCR coin almak isterseniz 50$ ile 2.36854571 tane DCR coin satın alabiliyorsunuz. O zaman DCR Coin Yatırım Yapılır Mı, DCR Coin Geleceği Nedir ve DCR Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

DCR Coin Yatırım Yapılır Mı?

DCR Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. DCR Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek DCR Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

Decred, projeyi ilerletmek için yalnızca küçük bir grup içeriden birine bağlı olmak yerine, kullanıcı tabanının gücünü kullanarak rakip kripto para birimleri ve blok zincirlerinden daha iyi performans göstermeye çalıştığı için olağandışıdır.

Blok zincirinin ana hedefleri, ağın ve kullanıcılarının güvenliğini sağlamaktır. Alakalı olmak için, blok zinciri uyarlanabilir olmalıdır. Decred’in yerleşik bir özelliği olan Politeia Teklif Sistemi, topluluğun blok zinciri geliştirmeleri için öneriler sunmasını ve onaylamasını sağlar.

DCR Coin Geleceği Nedir? (2022)

DCR Coin Geleceği (2022)

DCR Coin geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. Ancak yorumlar DCR Coin’in potansiyelinin olduğunu gösteriyor. 2022 yılında DCR coin geleceği için söyleyebileceklerimiz uzman görüşlerinden oluşacak ama tabii ki hiçbiri kesin bir bilgi değil. Kısacası genel tabloyu sizlerle paylaşacağız.

Tasarım ve amaç ne olursa olsun, herhangi bir ortak girişimde kişisel çıkarların hüküm sürdüğü müştereklerin trajedisi Decred tasarımı ile çözülmektedir. Başka hiçbir para şekli kabul edilmez; Projenin bu tuzağa düşmesini önlemek için her blok ödülünün %10’u proje hazinesine gönderilir.

Bu, hiçbir tarafın blok zincirinin yönünü etkilemek için fon kullanmamasını sağlar. Topluluk daha sonra revizyonları onaylamak veya reddetmek için Politeia’ya oy verir.

Decred (DCR) adlı bir kripto para birimi, blok zinciri ve ağ kullanıcılarının işlemleri işleme, blokları onaylama ve Decred projesini destekleme çabalarını telafi etmek için tasarlanmıştır.

Decred’in kripto para birimi olarak uygunluğu, onu nasıl kullanmak istediğinize veya ağ ile nasıl etkileşime geçmek istediğinize bağlı olacaktır. DCR’nin piyasa değeri, varlığı boyunca 28$’dan 230$’a kadar dalgalanmıştır, ancak spekülasyon veya yatırım için kullanılması amaçlanmamıştır; bunun yerine, topluluk tarafından kontrol edilen bir kripto para birimi olarak kullanılması amaçlanmıştır.


DCR Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

DCR coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer 17 Nisan 2021 tarihinde 247.5$ dolardır. DCR coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 198$ civarında bir miktar durdu. DCR Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2020 yılı Ekim ayında 9.43$ seviyelerinde oldu.

DCR Coin Artar mı?

DCR Coin’in kısa vadede $26.3875 seviyelerine çıkmasını bekliyoruz. 2-4 Sene aralığında ise DCR Coin $36.9425 ‘a kadar artabilir. 2025 yılında DCR Coin’in $58.0525 bölgelerinde dalgalanmasını beklerken, 2030 yılında DCR Coin $94.995 ‘a kadar çıkabilir.

DCR Coin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :