DAR Coin Nedir? (Mines of Dalarnia)

DAR Coin Nedir? (Mines of Dalarnia)

Dalarnia krallığının varsayılan para birimi, Mines of Dalarnia’ya özel olan DAR’dır. DAR Coin Nedir sorusu son zamanlarda çok popüler oldu bunun nedeni ise coinin değer kazanması olarak yorumlanabilir. Bir dizi kripto para borsasında işlem gören madeni para, Kasım 2021’de Binance Akıllı Zincirinin bir bileşeni olarak tanıtıldı.

Mines of Dalarnia tarayıcı tabanlı bir oyun olduğundan, herkes herhangi bir şey indirmeye gerek kalmadan anında çevrimiçi olarak oynayabilir.

Dalarnia’nın yüzeyinin altında çok sayıda mineral ve kaynak gömülü ve cesur madencilerin onları bulmasını bekliyor. Belirli bir alandaki topografyanın türüne bağlı olarak, o alanın altında farklı kaynaklar gizlenir.

DAR Coin şuan $0.15 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde DAR coinin değişimi -0.98% seviyesindeyken son bir saatte -0.15% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 800,000,000 tane DAR coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $116,350,783.86 olan DAR coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000022727 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 666.66666667 tane DAR coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte DAR Coin Nedir, DAR Coin Kimin DAR Coin Ne işe Yarar, DAR Ne Projesi ve DAR Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

DAR Coin Nedir?

Yeni Kazanmak için oyna oyunu olan MoD şu anda Chromia blok zincirinde aktif. 26 Nisan 2022’de ana ağının canlı hale geldiği Chromia ekosistemine katıldı. DAR Coin Nedir sorusunda MoD oyunu çok büyük önem arzediyor.

MoD, oyunculara oyun deneyimlerinin gerçek sahipliğini ve litepaper’ında açıklandığı gibi oyun sürelerinden para kazanma yeteneğini sağlamak için blok zincir teknolojisini kullanma niyetiyle geliştiriliyor.

MoD’de oyuncular, daha önce yaşanmayan dünyaları anında terraform edebilen bir yapay zeka olan Onemind’den hemen sonra 11,752 yılında yerleştirilir. Bu, MoD evreninde yaşayan insanlar için ne anlama geliyor? muazzam zenginlik potansiyeli – eğer yeterince cesursanız.

Bilinmeyen bir gezegende zengin olmayı uman bir madenci olarak veya bu keşfedilmemiş topraklarda parsellere sahip olan ve bunları kontrol eden bir toprak sahibi olarak oynayın.

Lansman sırasında MoD’nin 4 gezegeni var: Terra Simia, Terra Prime, Terra Caldera ve Luna Praxis. Farklı türde gezegenlerin olacağı açık olmalıdır. Örneğin, adında “terra” kelimesi geçen gezegenler, “Terra” gezegenleri kategorisine girer. DAR Coin Nedir sorusu aslında MoD NFT’leri ve arsaları açısından da değerlidir.

DAR Coin Nedir? (Mines of Dalarnia)

Oyuncular, bir şekilde bir platform oyunu ile zindan tarayıcısı arasında bir geçiş işlevi gören madencilik deneyiminde, gizli zenginlik ve minerallerle dolu, canlandırıcı ama tehlikeli bir manzarada gezinirler.

Öte yandan, oyuncular Dalarnia evrenindeki çeşitli gezegenlerdeki arazi parsellerini kiralayarak ve denetleyerek toprak sahiplerinin rolünü de üstlenebilirler. Birçok arazi parseli yukarıdan aşağıya ve MoD’de ayrıntılı olarak görüntülenebilir.

Oyundaki tüm öğeler ve eylemler, bir blok zinciri üzerinde çalıştığı için Chromia’ya kaydedilir. Projenin yönetişimi de merkezi değildir. DAR Coin Nedir gelin daha ayrıntılı inceleyelim.

DAR Coin Kimin? DAR Coin Hangi Ülkenin?

Oyun, 15 yılı aşkın endüstri deneyimine ve Disney, Atari ve Pepsi Co. dahil olmak üzere dünya çapında ortaklara sahip lider bir oyun stüdyosu olan Workinman Interactive şirketi tarafından geliştirildi. Amerika merkezli şirket çok uluslu bir yapıya sahiptir.

Workinman Interactive, platformlar arası bir video oyunu geliştiricisi ve bağlantılı ürün tasarımcısıdır (gençlik pazarları ve oyuncaklarda uzmanlaşmıştır). Hizmetler şunları içerir: Unity ve HTML5 programlama, sanat ve animasyon, yerelleştirme, oyunlaştırma, artırılmış ve sanal gerçeklik geliştirme ve QA testi.

DAR Coin Ne işe Yarar?

MoD, Chromia ekosistemindeki bir projedir ve Chromia blok zinciri üzerinde çalışır, bu nedenle gelecekte diğer ekosistem projeleriyle çalışma potansiyeline sahiptir. Oyundaki kaynaklar ve sarf malzemeleri coinlerle temsil edilirken, arazi gibi oyun içi nesneler NFT’lerle temsil edilir. NFT’lerin alınıp satılabileceği bir serbest piyasa da vardır.

Ama önce, heyecan verici kısma geçelim: oyunun kendisi! MoD’de iki farklı oyun rolü vardır: madenciler ve toprak sahipleri.

Madencilik arazilerinde madenciler, tehlikeli canavarları savuştururken malzeme elde eder. Bu oyunun oynanışı, bir yandan kaydırmalı zindan tarayıcısına benzer. Arazileri kiralamak ve onları çıkarmak için madencilerin DAR’da bir kira ücreti ödemeleri gerekir.

Madenciler oyunda ilerlemek ve daha büyük zorluklarla mayınlara ve derinliklere ulaşmak için madencilik ekipmanlarını inşa edebilir ve geliştirebilirler. Oyuncular kendilerini sayısız aksesuar, Kanarya, zırh kıyafeti ve diğer silahlarla donatabilirler.

DAR Coin Nedir? (Mines of Dalarnia)

Toprak sahipleri, sahip oldukları maden arazilerini madencilere kiralarken, aynı zamanda arazilerindeki faaliyetleri denetler ve vergi toplarlar. Arazi sahipleri, arazilerini yönetmekten sorumludur, bu da kaynakları tükendiğinde araziyi terraforme etmek gibi eylemlerde bulunmalarını gerektirir. Çok oyunculu etkinliklere bile arazi sahipleri tarafından ev sahipliği yapılmasına izin verilecek.

Her gezegen, oyunun metaverse organizasyonunun bir parçası olarak 40×40’lık bir ızgaraya bölünmüştür. Oyuncular bir gezegenin çeşitli bölgelerini keşfederek onlar hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve onları satın almaya, satmaya veya madencilik yapmaya karar verebilirler.

Peki toprak sahipleri nasıl para kazanıyor? Arazi sahipleri, mülkleri üzerindeki kaynakları çıkarma ve aynı zamanda sahip oldukları arazi üzerindeki vergiler yoluyla DAR tahsil etme olanağına sahiptir.

Madenciler geçimini nasıl sağlıyor? Oyuncular, MoD’nin yerel belirteci olan DAR’ı, bahis yaparak ve yarışmalara katılarak elde edebilirler. DAR Coin Nedir sorusuna cevabımızı vermiş olduk.


DAR Ne Projesi?

Mines of Dalarnia adlı oynaması ücretsiz 2D aksiyon macera oyunu Chromia blok zincirini kullanır. Oynarken, ekipmanınızı geliştirmek ve Dalarnia’nın gizemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanabileceğiniz nadir eserler ve kalıntılar aramak için rastgele oluşturulmuş aşamalarda bir karakteri kontrol edersiniz. Mines of Dalarnia, zindanda gezinme, keşif, işçilik ve dövüşü birleştirerek blok zincirindeki 2D sandbox türünün yeni bir yorumunu sunuyor.

Adından da anlaşılacağı gibi madencilik, oyunun önemli bir yönüdür. Oyuncular gizli yerleri keşfeder, çeşitli arazilerde madenler çıkarır ve madencilik makinelerini ve karakter özelliklerini geliştirmek için kaynaklar toplar.

Oyuncular, Workinman Interactive ve Chromia Studios: Ice, Darkness, Lava ve Terra tarafından oluşturulan oyunda dört ana türe ayrılan çeşitli yerel ayarları keşfedebilir. Oyuncular, nadir ve pahalı ekipman elde etmek ve oyunda ilerlemek için mineraller ve kaynaklar için madenciliğe ek olarak canavarlarla savaşmalıdır. DAR Coin Nedir ile ilgili aklınızda daha fazla soru varsa yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

DAR Coin Nedir ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki DAR coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz DAR coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :