CVX Coin Geleceği (2022)

CVX Coin Geleceği (2022)

Curve Finance stablecoin borsasının üzerine Convex Finance (CVX) adlı yaratıcı bir DeFi sistemi geliştirildi. CVX Coin Geleceği Curve coinle çok bağlantılıdır. Temel olarak Convex, CRV paydaşını ve Curve likidite sağlayıcılarını daha yüksek DeFi getirileriyle telafi eder.

Convex’in mümkün olduğunca fazla Curve likiditesini kilitlemeye yönelik agresif girişimlerinin bir sonucu olarak protokol, Yearn Finance ile bir DeFi çatışmasına giriyor. Curve LP’ler için artan faiz oranlarını sürdürmek için her iki proje de alabilecekleri kadar çok CRV coini istiyor.

Kilitlenen toplam değer (8.76 milyar dolar) ile Curve Finance, şu anda dünyanın en büyük merkezi olmayan borsası. Bu likiditeyi kendi protokolüne dahil eden herhangi bir DeFi protokolü, zorunlu olarak son derece büyük olacaktır, bu yüzden Yearn ve Convex rekabet halindedir.

O zaman CVX Coin Yatırım Yapılır Mı, CVX Coin Geleceği Nedir ve CVX Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

CVX Coin Yatırım Yapılır Mı?

CVX Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. CVX Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek CVX Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

Orta derecede riskli yatırımları destekliyoruz, bu nedenle kripto para portföyünüzün %50’sini Bitcoin’e, %35’ini büyük sermayeli para birimleri koleksiyonuna ve kalan %20’sini gelecek vaat eden küçük projelere koyun. Convex Finance, bu durumda değerli bir satın almadır.

Diğer tüm kripto para birimleri gibi Convex Finance de tehlikeli bir yatırımdır. Arkasındaki güçlü ekip, zorlayıcı kullanım durumu, iyi tasarlanmış tokenomikler, canlı topluluk ve aktif pazar nedeniyle, düşüşten çok yükselme olasılığı var.

Convex Finance, arkasında güçlü bir ekibe, sağlam bir iş gerekçesine, iyi tasarlanmış tokenomiklere ve ilgili bir topluluğa sahiptir. Her biri başarı için gerekli olduğundan, tahmin modelimiz Convex Finance’in 2030’da 21,50$’a çıkacağını öngörüyor. CVX Coin Geleceği bu yorumlara bakılacak olursa oldukça parlak.

CVX Coin Geleceği Nedir? (2022)

CVX Coin’in geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. 2022 yılının Temmuz ayında CVX coin’in geleceği için söyleyebileceklerimiz sınırlı olur ama tabi tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Uzun vadeli Convex Finance fiyat tahminleri için temel analiz çok önemlidir. Yerel belirtecin sağladığı sektör için birkaç avantaj vardır. Dijital ekonominin bağımsızlığı onu mükemmel kılıyor. Ağ, DAPP’ler ve istikrarlı para birimleri büyüdükçe rekabetçi programlanabilir ödeme, lojistik ve depolama alternatifleri sağlar. Konsepte ek yatırımcılar çekilirse, CVX’in ortalama fiyatının 2022’ye kadar kabaca 12,56 ABD dolarına çıkma olasılığı vardır. 2022 için maksimum fiyat 14,06 ABD doları ve minimum fiyat seviyesi 12,07 ABD doları olabilir. CVX Coin Geleceği tekrardan parlayabilir.


CVX Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

CVX coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer 31 Aralık 2021 tarihinde 62.2$ dolardır. CVX coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 50$ civarında bir miktar durdu. CVX Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2022 yılı Haziran ayında 3.11$ seviyelerinde oldu. CVX Coin Geleceğinde tekrar 62 dolar seviyesini görme hayali bile çok güzel değil mi?

CVX Coin Artar mı?

Convex Finance’in mevcut fiyat aralığı birçok yatırımcının ilgisini çekebilir ve sonuç olarak, aşağıdaki koşulların yerine getirilmesi koşuluyla CVX, 2023 yılına kadar önemli finansal kurumlar işbirliği ile 21,12$’a ulaşabilir. 2023 için 18.43 $ ortalama fiyatla yeni zirvelere ulaşmak için en son fiyat trendini geçebilir. Kripto para piyasası 2023’ten önce başka bir pozitif dalga yaşadığında fiyat etiketi değişebilir. CVX Coin Geleceği ile ilgili söyleyebileceklerimiz bu kadar.

CVX Coinin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :