CVC Coin Nedir? (Civic)

CVC Coin Nedir? (Civic)

Civic, kimlik doğrulama ve bilgi taleplerine odaklanan, Ethereum tabanlı bir merkezi olmayan uygulamalar ağıdır. CVC Coin Nedir sorusu artık kafanızı kurcalamayacak. Müşterilerin yaşlarını doğrulamak için blok zincirini kullanırken otomatlardan bira satın almalarını sağlar. Kullanıcılar, Talep Edenler ve Doğrulayıcılar, Civic ekosisteminin üç ayrı parçasıdır. Kullanıcı, verileri yerel olarak mobil cihazında depoladığından, üzerinde tam kontrol sahibidir. Bilgileri istedikleri kişiye ifşa etmekte özgürdürler.

Bir CVC coin fiyatı 2021’de neredeyse yüzde 200 ve önceki yılda yaklaşık yüzde 800 arttı. CVC Coinin hala artacak yeri olduğunu gösteriyor. CVC coin zirveye yükselmeye devam ettikten sonra, daha fazla yukarı yönlü potansiyel olabilir.

Gelin hep birlikte göz atalım CVC Coin Nedir, CVC Coin Kimin CVC Coin Ne işe Yarar, CVC Ne Projesi ve CVC Coin Hangi Ülkenin.

CVC Coin Nedir?

Civic, kullanıcıların kimliklerinin kullanımını anında onaylamalarını sağlayan blok zinciri tabanlı bir kimlik doğrulama sistemidir. Kuruluşların ve finans kurumlarının fiyatı düşürmesini ve geçmiş kontrollerinin doğruluğunu artırmasını sağlar. CVC Coin Nedir sorusuna gelin en ayrıntılı cevabı verelim.

Ethereum tabanlı bir kripto para birimine Civic (CVC) denir. Civic’in kimlik doğrulama sistemi bununla çalıştırılıyor. Kullanıcılar, verilerini doğrulamak için Civic’i kullandıktan sonra kişisel bilgilerini hizmet sağlayıcılarla güvenli bir şekilde değiştirebilir ve doğrulayabilir. Sonuç olarak, olağan yeniden doğrulama gereksinimleri kaldırılır. Kullanıcılar ve doğrulayıcılar, bu kolaylık karşılığında hizmet sağlayıcılardan CVC alabilirler. 2015 yılında Civic, Vinny Lingham ve Jonathan Smith tarafından kuruldu.

Kullanıcılar, Civic platformu sayesinde verilerine sahip olabilir ve bunları kontrol edebilir. Civic, kullanıcılarının verilerinde yer alan bilgilerden para kazanma niyetinde değildir ve bunu özel ve gizli tutmak ister. Ek olarak, kullanıcı, isteklere yanıt olarak hangi verilerin iletileceği konusunda takdir yetkisine sahiptir. Kullanıcı belirli verileri yayınlamamayı da seçebilir. Şu anda, bu işlevsellik ticari platformlarda neredeyse yok.

CVC Coin Kimin? CVC Coin Hangi Ülkenin?

Civic, 30’dan fazla geliştirici, tasarımcı, mühendis, satış elemanı, pazarlamacı ve operasyon uzmanından oluşan bir ekip tarafından inşa ediliyor. CVC Coin Nedir sorusunda bu ekibi tanımak çok önemli.

CVC Coin Nedir? (Civic)

Chris, tanımlama, blok zinciri ve kripto para birimleri konusunda bilgi birikimine sahip işbirlikçi bir liderdir. Chris’in Civic’teki pozisyonundaki hedefleri, stratejik şirket gelişimine yön vermek ve canlı bir küresel kültür yaratmaktır. Uzun süredir Pat Tillman Vakfı’nın direktörlüğünü yapmakta ve yönetim kurulu başkan yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Chris, Guidebook’ta CFO olarak önceki görevlerinden elde ettiği yirmi yılı aşkın büyük üst düzey finans, operasyon ve BT deneyimini Civic’e getiriyor.

Kurucu Ortak ve CTO Jonathan Smith. Jon, blok zinciri ve bankacılık teknolojisi konusundaki bilgisinin yanı sıra kripto para birimleri ve coin ekonomileri konusundaki coşkusu sayesinde, Civic’te güvenilir bir dijital tanımlama sisteminin geliştirilmesini denetliyor. Jonathan, çeşitli blok zinciri şirketlerine deneyimli bir yatırımcı ve iş adamı olarak danışmanlık yaptı.

Baş Ürün Sorumlusu JP Bedoya başarılı bir ürün yöneticisidir. Daha önce LifeLock’ta tüketim malları, yeni üye kazanımı ve yeni ürün geliştirme konularında ürün başkan yardımcısı ve ürün deneyimi ve kullanıcı araştırmasını denetlediği The Climate Corporation’da ürün tasarımı başkanlığı görevlerinde bulundu. JP aynı zamanda Yahoo’da Kıdemli Ürün Müdürü olarak görev yaptı ve burada dünya çapında bir yeniden tasarım ve gelişmiş arama ve para kazanma sürecini denetledi.

Vinny Lingham CVC Coin Nedir sorusunun ne kritik elemanlarından biri. O kurucu ortak ve yönetim kurulu başkanıdır. Vinny, geçmişte çevrimiçi hediye kartı pazarı Gyft’i kuran deneyimli bir iş adamıdır. Gyft, 2014 yılında First Data Corporation tarafından satın alındı. On yıldan fazla bir süredir e-ticarette çalıştıktan sonra, tüketici kimliği sahtekarlığını önlemek için herkese uyan tek bir yaklaşımın olmadığı sonucuna vardı.

Mühendislik Başkan Yardımcısı Daniel Kelleher. Daniel, Dublin Trinity College’dan bilgisayar bilimi alanında doktora derecesi almıştır ve finans, e-adalet ve blok zinciri disiplinlerinde 10 yıldan fazla uzmanlığa sahiptir. Kendini, dünyanın her yerindeki insanların yaşamlarını iyileştirecek, merkezi olmayan, güvenilir ve güvenli teknik çözümler geliştirmeye adamıştır.

Operasyonların AVP’si Anna Aubuchon’dur. Anna, blok zinciri teknolojisi, başlangıç ​​büyümesi ve tüketicileri memnun etme konusunda hevesli. Operasyon ve iş danışmanlığı tecrübesine sahiptir ve Gyft ve Thomson Reuters’de yönetim rollerinde çalışmıştır.

Finans ve İK Başkan Yardımcısı Mike Marron Biyoteknoloji girişimleri, moda, ticari ulaşım, pazarlama ve film prodüksiyonu dahil olmak üzere çeşitli sektörlerdeki işletmelerle çalışan finans, muhasebe ve insan kaynaklarında yirmi yıllık uzmanlık. CVC Coin Nedir sorumuzun en önemli kısmını bitirdil.

Pazarlama Direktörü Nancy Li. Nancy, sponsorluklar, etkinlikler ve pazarlama konularında on yıldan fazla uzmanlığa sahiptir. İş Stratejisi ve Risk Direktörü Christopher Harding’dir. Christ, stratejik risk yönetimi ve küresel liderlik konusunda Civic deneyimini getiriyor.

CVC Coin Ne işe Yarar?

Civic, birkaç açıdan bu sektörde öncü olarak görülebilir. Verilere istenildiğinde her an erişilebildiği göz önüne alındığında, Civic güvenliğini ne kadar hassas bir şekilde sağlıyor? Yalnızca Civic’e kayıtlı kuruluşlar, güvenliği sağlamak için veri talepleri gönderebilir.

Sonuç olarak, platform yalnızca bankalar, hastaneler ve benzeri kurumlar tarafından kullanılabilir. Verilerine her erişildiğinde bir kullanıcıya bir uyarı verilir. Uyarılan kullanıcı, fikri sözleşmeler sistemini kullanarak talebi onaylayabilir veya reddedebilir. CVC Coin Nedir ve ne işe yarar umarım yavaş yavaş daha iyi anlıyorsunuzdur.

Civic, insanların kişisel verilerini (PII) yönetmelerine izin verecek merkezi olmayan bir kimlik sistemi geliştirmeye çalışıyor. Ekip, dağıtılmış, kriptografik olarak korunan bir veritabanı kullanarak, bireylerin bilgilerine kimin erişimi olduğu ve nasıl saklandığı üzerinde daha fazla kontrol uygulayabileceğini, dolayısıyla kimlik hırsızlığını azaltabileceğini ve kamu hizmetlerinin kıt olduğu yerlerde kişilerin kimlik bilgilerine erişimini genişletebileceğini iddia ediyor. . Civic, seyahat belgeleri, bankacılık, kredi ve çevrimiçi kimlik bilgileri dahil olmak üzere çok çeşitli kullanımlar öngörür.

Civic mobil uygulaması artık kişisel tanımlama hizmetleri sunuyor. Yazılım, kullanıcıların akıllı telefonlarında yerel olarak biyometrik kilitlerle şifrelenmiş ve güvence altına alınmış özel bilgilerini göndermelerini sağlar. Verileri bu şekilde depolayarak, kullanıcılar bilgileri üzerinde tam kontrole sahip olurlar ve Civic’in kullanıcı bilgilerini merkezi bir veritabanında depolamasıyla ilgili güvenlik sorunlarından kaçınabilirler.


CVC Ne Projesi?

Bir kullanıcının verileri ağ üzerinden güvenli bir şekilde gönderildiğinde, Civic Coin’i alırlar. Ağa göre, bu amaç için yaklaşık 1.000.000.000 coin erişilebilir hale getirilmelidir. Coinleri üretmek için ERC-20 standardı kullanıldı, bu nedenle Ethereum ağında da kullanılabilirler. CVC Coin Nedir yazımızın sonuna doğru geliyoruz.

MyEtherWallet, Jaxx Wallet ve Mist cüzdanlarının tümü Civic para birimleriyle uyumludur. Kullanıcı, Civic para birimine zaten bağlı olan MyEtherWallet dışında, Civic paralarını kabul edebilmek için, cüzdanını kurmalı ve ayarlar seçeneğini kullanarak bir coin eklemelidir. Cüzdanlar, Ethereum ağı ile etkileşime girecek ve ERC-20 tokenlerini tutmayı kolaylaştıracak.

CVC Coin Nedir ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki CVC coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz CVC coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :