CEEK Coin Nedir? (CEEK VR)

CEEK Coin Nedir? (CEEK VR)

CEEK Coin girişimi müzisyenleri, sporları ve diğer dijital içerik sağlayıcıları sanal dünyalardaki takipçilerine bağlar. CEEK Coin Nedir merak ediyorsanız VR teknolojisini de bilmeniz gerekir. Universal Music ile yaptığı işbirliğiyle büyük ses getiren CEEK VR, metaverse teknolojisi sayesinde Bon Jovi, Lady Gaga, U2, Sting, Ziggy Marley ve daha birçok yıldızı hayranlarıyla buluşturmayı vaat ediyor. Gelin hep birlikte göz atalım CEEK Coin Nedir, CEEK Coin Kimin CEEK Coin Ne işe Yarar, CEEK Ne Projesi ve CEEK Coin Hangi Ülkenin.

CEEK Coin Kimin? CEEK Coin Hangi Ülkenin?

CEEK’in CEO’su Mary Spio, daha önce Boeing Digital Cinema’da Uydu İletişimi Başkanı olarak çalıştı ve Coca-Cola, Clear Channel ve Microsoft XBOX gibi müşterilere hizmet veren bir mobil/çevrimiçi video platformu oluşturdu. Ayrıca Oculus VR for Good (Facebook) ve Amazon Launchpad’in yönetim kurullarında görev yapmaktadır. CEEK Coin Nedir sorusu kadar Founder’leri de çok önemli.

Mary Spio, Georgia Institute of Technology’den küresel inovasyon yönetimi alanında yüksek lisans derecesi almadan önce Syracuse Üniversitesi’nden elektrik mühendisliği alanında lisans derecesi aldı. Spio daha sonra Ultra Corporation ve The Aerospace Corporation’da uzay mühendisi olmadan önce Birleşik Devletler Hava Kuvvetleri’nde iletişim teknisyeni olarak çalıştı.

2005 yılında bir dijital medya şirketi olan Gen2Media’yı kurmadan önce Boeing’de uydu iletişim sistemlerinin şefi olarak çalıştı. Spio aynı zamanda Next Galaxy Corporation’ın kurucusu ve başkanıdır.

Bunun 2022 için CEEK VR fiyatlandırma projeksiyonu üzerinde ne etkisi var? Veya 2030 için bir CEEK VR fiyatlandırma tahminine ne dersiniz?

Öngörülere geçmeden önce kripto paranın önceki performansına bir göz atalım.

CEEK Coin Ne işe Yarar?

Projenin teknik incelemesi, müzik sanatçılarının canlı etkinliklerde performans gösterme talebi artarken, mevcut mekanların sınırlı sayıda izleyici kapasitesine sahip olduğunu iddia ederek, projenin gerekçesini özetlemektedir. Bu, her yıl mekanların konserler için yüzlerce koltuk talebini karşılayamayacağı anlamına geliyor. Bu, etiketler ve sanatçılar için gelir kaybına yol açar.

CEEK, sınırsız sanal bilet ve dijital ürün satmalarına olanak tanıyan bir platform sağlayarak sanatçıların erişim ve gelir akışlarını önemli ölçüde artırır.

Her yeni sanal olay, Celebrity coin darphanesi olarak bilinen bir Ethereum adresiyle yeni bir coin üretir.

CEEK coin sahipleri, hayranların teşvikler kazanarak ve indirimler alarak metaverse’e katılmalarını sağlar. Teknik incelemeye göre, “CEEK, hayranlara canlı VR gösterileri, etkinlikler, eğlence ve eğitim programları için programlamayı ve talebi sanal gerçeklikte yönetme fırsatı veriyor”.

Coin sahipleri, CEEK VR pazarında satılacak dijital ürünler geliştirerek, meta veri tabanındaki etkinlikleri düzenleyerek ve eğitim etkinlikleri için listeleri düzenleyerek CEEK kazanabilirler.

Ekip ayrıca patentlenebilir bir sanal gerçeklik başlığı yarattı. Şirketin web sitesine göre, hayranlar bu VR gözlüklerini Katy Perry, Lady Gaga ve Sting’in performanslarına tanık olmak için kullanabilirler.

Son olarak, NFT pazarı, dijital ürünlerin ve koleksiyon ürünlerinin üretimine ve ticaretine ve ayrıca özel etkinliklere üyelik erişimine izin verir.

Web sitesine göre, kripto para biriminin “uzun vadeli hedefi, CEEK’i kesin Mobil VR Eğlence endüstrisi lideri olarak konumlandırmaktır”. Gelin ayrıntılı bir şekilde CEEK coin nedir inceleyelim.

CEEK Coin Nedir?

CEEK, müzisyenlerin müzikleri etrafında sanal dünyalar inşa etmelerini sağlayan coininize bir bileşeni araştırmak için 2018 ICO’da 22K ETH alan bir AR/VR kulaklık firmasıdır.

CEEK, tüm müşterilerini, Amazon, Target ve Best Buy’da sunulan 50.000’den fazla kulaklıkla, kullanıcıların çok çeşitli deneyimlere ve samimi müzik performanslarına erişebilecekleri bir “Entertainment Metaverse”e bağlamayı amaçlamaktadır.

Bu metaverse, yalnızca görmekten daha fazlasını arzuladıkları için deneyimlere odaklanarak çeşitli benzersiz VR deneyimlerine bir portal görevi görür.

Sanatçılar, özel deneyimleri coin haline getirebilecek ve hayranların bir VR deneyiminin çeşitli bileşenleri için takas edebilecekleri coinler üretebilecekler. Bu, tek bir albümün veya şarkının akışına ayrılmış özel bir sanal gerçeklik ortamından ön sıra biletlerine kadar herhangi bir şey olabilir. canlı konser.

CEEK ayrıca sanatçılara ve ortaklara izleyicileri için markalı içerik oluşturmada yardımcı olmak için ülke çapında VR/AR stüdyoları geliştirmeyi de amaçlıyor. Sayısız eğlence ve medya şirketi, sanal gerçekliğe girmenin yöntemlerini araştırıyor ve bu, bunun gerçekleşmesine yardımcı olacak başka bir köprü olacaktır.

Girişimin en ilgi çekici yönlerinden biri, CEEK ortaklarına ve icracılarına farklı izleyiciler ve CEEK müşterileri için markalı içerik oluşturmada yardımcı olmak için ülke çapında VR/AR stüdyoları geliştirme amacıdır. Umarım Ceek coin nedir anlamış olduk.


CEEK Ne Projesi?

CEEK VR, tescilli bir VR ekipmanına sahiptir ve kendisini video ve müzik yayıncılığının geleceği olarak görmektedir. Artık dünya çapında kullanılabilen bu paket, yayıncıların ve sanatçıların bir sanal etkinlik akış platformu kullanarak performans göstermelerini ve kazanmalarını sağlar.

Diğer bir deyişle, CEEK VR, sanatçıların, sanatçıların ve yayıncıların doğrudan tüketicileri veya dinleyicileriyle etkileşim kurmasını sağlarken, tüm kategorilerdeki içerik oluşturuculara gelecekteki karlar ve performans görüntüleme sistemi sağlar. Ceek coin nedir yazısı burada son buluyor.

CEEK coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki CEEK coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz CEEK coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :