BURGER Coin Nedir? (BurgerCities)

BURGER Coin Nedir? (BurgerCities)

BurgerCities az önce önemli bir fiyat artışı yaşadı. BURGER Coin Nedir sorusunun çok sorulmasının nedeni de bu fiyat artışı. O halde BurgerCities (BURGER) tam olarak nedir? Bunu tartışalım ve sonra BurgerCities’in fiyat tahminlerine bir göz atalım. Meta veri deposunun genişletilmesi, blok zincir teknolojisi alanındaki en önemli atılımlardan biri olmuştur. Basitçe ifade etmek gerekirse, bu, insanların var olabileceği ve iletişim kurabileceği sanal bir ortam tasarlayabileceğiniz fikridir.

2021’de meta veri kaynakları kripto para piyasasında önemli bir rol oynamaya başladı, çünkü türünün tek örneği eserlere bağlanma hakları olan değiştirilemez tokenlerin (NFT’ler) yükselişinden kazanç sağlamak için birinci sınıf bir konumdaydılar. dijital sanat. Merkezi olmayan bankacılık, blockchain teknolojisi (DeFi) alanındaki en büyük gelişmelerden biri olmuştur. Gelin hep birlikte göz atalım BURGER Coin Nedir, BURGER Coin Kimin BURGER Coin Ne işe Yarar, BURGER Ne Projesi ve BURGER Coin Hangi Ülkenin.

BURGER Coin Nedir?

BURGER Coin Nedir sorusunan arkasındaki felsefe, insanların mutlaka bir banka hesabına sahip olmadan finansal faaliyetlerde bulunabilecekleri ve finansal hizmetleri kullanabilecekleri fikridir.

BURGER Coin Nedir? (BurgerCities)

Bu iki fikir, BurgerCities’in MetaFi adını verdiği bir ürün oluşturmak için birleştirilecek. Kullanıcıların Binance Akıllı Zincirinde (DEX görevi gören) piyasaya sürülen coinler arasında ticaret yapmalarını ve bu merkezi olmayan pazarlara likidite sağlamak için teşvikler almalarını sağlayan BurgerSwap DeFi protokolünden kaynaklandı. Birleşik ve standartlaştırılmış bir Web 3.0 davranışsal meta veri deposu ortamı oluşturmak için BurgerCities “DeFi ve NFT’yi daha geniş bir meta veri deposu sahnesine entegre ediyor.

Bu dünyada, insanlar normal yaşamlarına (sosyalleşme, oyun oynama vb.) devam ederken, yine de takas etme, bahis yapma ve NFT sergilerine görsel metaverse görüntüleri aracılığıyla katılma gibi DeFi ve NFT etkinliklerinde yer alabilirler.

BNB Zinciri ekosisteminde BurgerCities adında nispeten yeni bir kripto para var. Merkezi olmayan finans ve meta veriyi (DeFi) birleştiren bir platformdur. Bu oyun sitesinde oyuncular ödüller için yarışıyor. Sonuç olarak, kendisine MetaFi diyor.

İnsanlar ödül kazanmak amacıyla BurgerCities ekosisteminde sosyalleşmeye ve oyun oynamaya katılabilirler. Aynı zamanda, bir meta veri deposu projesi olarak değiştirilemez coinlerin fikirlerini de içerir. Sonuç olarak, Axie Infinity gibi, bu oyunu oynamak da önemli kazançlar sağlayabilir. BURGER Coin Nedir kısaca bir giriş yapmış olduk.

BURGER Coin Kimin? BURGER Coin Hangi Ülkenin?

Tony Carson, Dr. Mehmet Sabir Kiraz ve Dr. Süleyman Kardaş tarafından oluşturulan ERC-2917’nin bir uygulamasıdır. Teşvik ve yönetişim modellerini değiştirerek Uniswap’ı iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Geliştiricilere göre, ana kaynak kodları bir çatal veya klon değildir. Gördüğünüz gibi kurucu takımda 2 tane Türk bulunmaktadır.

Protokolün likiditeye yatırılan 12 milyonun üzerinde BNB’si veya yaklaşık 400 milyon doları olduğundan, kullanıcılar zaten BURGER coinlerini toplayabilir. Ekip, kodu denetleyecek tek kişidir; hiçbir uzman dış taraf dahil değildir. BURGER Coin Nedir anlamak için takım hakkında bilgi sahibi olmak da çok önemli.

BURGER Coin Ne işe Yarar?

BurgerCities’in BURGER belirteci, her blok zinciri tabanlı ağın ihtiyaç duyduğu yerel kripto para birimidir. Teşvikler karşılığında stake edilebilen ve sahiplerinin sistem iyileştirmelerine oy vermelerini sağlamak için kullanılan BURGER, önce en azından kısmen BurgerSwap’ı tanıtmak için yaratıldı ve şimdi BurgerCities’e yardım ediyor.

Borsalarda ayrıca satın alınabilir, satılabilir ve takas edilebilir. Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edildiği için BURGER resmi olarak bir coinden ziyade bir tokendir.

BurgerCities’in kendisinin kesin olarak tanınabilecek bir kurucuya sahip olmaması, muhtemel BURGER alıcıları için bir endişe kaynağı olabilir. BurgerSwap, üç bilgisayar bilimci Tony Carson, Mehmet Sabir ve Süleyman Kardaş’ın fikirleri üzerine kurulmuş olmasına rağmen, şirketin fiili kurucuları bulunmamaktadır. Kripto para dünyasındaki bu gerçek açıklık eksikliği tipik olsa da, bazı insanları rahatsız edebilir.

Ayrıca, BurgerCities’in kendisi bir teknik incelemeden yoksundur. BURGER coini ile ilgili bilgiler olmasına rağmen, BurgerSwap’tan yoğun olarak bahsedilmektedir. Yine, bu bilgi eksikliği potansiyel yatırımcıları erteleyebilir.


BURGER Ne Projesi?

BurgerSwap’ta (yani, BSC’de çalışan kripto varlıkları) çok sayıda BEP-20 coini takas edebilirsiniz. İşte müsait çiftlerin bir listesi. Örneğin, BNB’yi BURGER ile değiştirmek için Değiştir’e gidin, istediğiniz BNB miktarını girin ve ardından Değiştir düğmesine tıklayın.

Coinlerinizi değiştirmeden önce Fiyat Etkisi, İşlem maliyeti ve diğer bilgileri gözden geçirmeye dikkat edin. BURGER Coin Nedir ayrıntılı bir şekilde anlatmış olduk.

Likidite eklemek için herhangi bir kullanıcı BurgerSwap platformuna coin ekleyebilir. Bu Coinler mevcut bir likidite havuzuna eklenebilir veya yeni bir tane başlatmak için kullanılabilir.

Likidite eklemek için coin çiftini seçin ve Havuz sekmesinde “Likidite Ekle”ye tıklayın. Havuza likidite eklemeden ve bir blok zinciri işlemi gerçekleştirmeden önce Onayla düğmesini tıklamanız gerektiğini unutmayın. Bu işlem sayesinde coinlerinizi artık BurgerSwap sözleşmeleri tarafından kullanılabilir. İşlem tamamlandıktan sonra daha fazla likidite sağlayarak devam edebilirsiniz.

Havuz payınızla orantılı olarak, bir havuza likidite sağladığınızda BURGER coinleri alırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen BurgerSwap yönergelerine bakın.

BURGER coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki BURGER coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz BURGER coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :