BURGER Coin Geleceği (2022)

BURGER Coin Geleceği (2022)

Binance Smart Chain (BSC) üzerinde BurgerSwap adlı bir DeFi mekanizması aktif durumda. BURGER Coin Geleceği de bu yüzden sağlam temeller ile korunmakta. Bu merkezi olmayan pazarlarda likidite sağlayarak, teşvikler kazanabilir ve BSC’de yayınlanan coinler arasında ticaret yapabilirsiniz.

BurgerSwap, Uniswap ve SushiSwap ile benzer türden diğer DeFi girişimlerinin aksine, standart Likidite Sağlayıcı (LP) coinlerini sunmaz. Bunun yerine, havuzun payını yansıtan BURGER coinlerini, nitelikli eşleşmelere likidite sunan herkese verilir.

O zaman BURGER Coin Yatırım Yapılır Mı, BURGER Coin Geleceği Nedir ve BURGER Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

BURGER Coin Yatırım Yapılır Mı?

BURGER Coin Geleceği (2022)

BURGER Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. BURGER Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek BURGER Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

Toplam 21 milyon Burger arzından 20.624.916,21’i 7 Temmuz 2022’de kullanımdaydı. Son zamanlarda bir miktar artmış olsa da bu yükselişin devam edip etmeyeceğinden, devam ederse ne kadar ve ne kadar hızlı artabileceğinden emin değiliz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız.

Tahminlerin çoğu olumludur, ancak tahminlerin sıklıkla yanlış olduğunu belirtmek önemlidir. Ek olarak, kripto para birimlerinin değerinin hem yukarı hem de aşağı hareket ederek büyük ölçüde dalgalanabileceğini unutmayın.

Bu sorunun çözümünü kendiniz belirlemeniz gerekecek. Önceden kendi araştırmanızı yapmalısınız, fiyatların yükselebileceği gibi düşebileceğini de unutmayın ve asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla para harcamayın. BURGER Coin Geleceği ile ilgili kesin bir bilgi bulma ihtimalimiz yüzde sıfır bunu unutmayın.

BURGER Coin Geleceği Nedir? (2022)

BURGER Coin geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. Ancak yorumlar BURGER Coin’in potansiyelinin olduğunu gösteriyor. 2022 yılında BURGER coin geleceği için söyleyebileceklerimiz uzman görüşlerinden oluşacak ama tabii ki hiçbiri kesin bir bilgi değil. Kısacası genel tabloyu sizlerle paylaşacağız.

2022’nin geri kalan ayları için Burger Swap fiyatlandırma tahminleri hakkında birkaç bakış açısı var. Yıl sonuna kadar TradingBeast, 1.77364$’a bir artış öngörüyor, WalletInvestor ise 7.874$’lık bir tahminle aynı fikirde. PricePrediction.net’tekiler gibi diğer uzmanlar, Burger Swap’ın gelecekteki fiyatı konusunda daha az iyimser ve Aralık ayında 1 $ gibi düşük değerlere işaret ediyor.


BURGER Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

BURGER coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer 3 Mayıs 2021 tarihinde 21.45$ dolardır. BURGER coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 20$ civarında bir miktar durdu. BURGER Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2022 yılı Mayıs ayında 0.234$ seviyelerinde oldu. BURGER Coin Geleceğinde 21 dolarları hayal aetmek bile çok güzel değil mi.

BURGER Coin Artar mı?

1.46$, 1.39$ ve 1.30$ destek seviyeleri ile 1.62$, 1.71$ ve 1.78$ direnç seviyeleri Burger Swap için çok önemli fiyat seviyeleridir. Fiyattaki belirli seviyelerden kırılmalar, sonraki günlerde daha fazla oynaklığın sinyalini verebilir.

Burger Swap’ın 2022 için mevcut tahmini, bir dizi teknik nicel faktöre dayalı olarak yükseliş gösteriyor. Bu, Burger Swap’ın 2022’de değerli bir yatırım olduğunun bir işareti olabilir. Burger Swap’ı satın alıp almamaya karar vermeden önce, hem teknik (fiyat geçmişi) hem de temel (zincir içi aktivite ve geliştirme) unsurları dikkate almak çok önemlidir.

BURGER Coin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz.

Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :