BAN Coin Nedir? (Banano)

BAN Coin Nedir? (Banano)

BAN Coin, son dönemde popülerlik kazanan bir kripto para birimidir. İsmi, “Ban” kelimesinden gelmektedir ve “ban” kelimesi Türkçe’de “engelleme” anlamına gelmektedir. BAN Coin, merkezi olmayan bir blok zincir ağı olan reCAPTCHA tarafından geliştirilmektedir. Bu blok zinciri ağında, kullanıcıların botlar tarafından oluşturulan spam aktivitelerini engellemek için güvenli ve etkili bir çözüm sunulmaktadır.

BAN Coin Nedir? (Banano)

Banano Coin şuan $0.0064 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde Banano coinin değişimi -2.73% seviyesindeyken son bir saatte 0.13% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 434,919,652 tane Banano coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $2,797,325.42 olan Banano coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000001016 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 15,625.00000000 tane Banano coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte Banano Coin Nedir, Banano Coin Kimin Banano Coin Ne işe Yarar, Banano Ne Projesi ve Banano Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

BAN Coin, güncel piyasa verilerine göre oldukça değerli bir kripto para birimidir. CoinMarketCap’e göre, BAN Coin’in piyasa değeri XXXX dolar ve toplam arz miktarı X milyondur (1 BAN = X dolar). Bu da onu küresel kripto para piyasasında değerli bir varlık haline getirmektedir.

BAN Coin Kimin? BAN Coin Hangi Ülkenin?

BAN Coin, Türk bir girişimci olan Ali Aydın tarafından kurulan Türk bir şirket olan Binance tarafından geliştirilen bir projedir. Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir ve binlerce farklı kripto para birimini alıp satabileceğiniz bir platform sunmaktadır. BAN Coin de Binance tarafından piyasaya sürülen kripto para birimlerinden biridir.

BAN Coin Ne İşe Yarar?

BAN Coin, kullanıcıların spam aktivitelerini engellemek için reCAPTCHA sistemiyle entegre çalışır. reCAPTCHA, internet sitelerinin botlara karşı korunmasını sağlayan bir çözümdür. BAN Coin, reCAPTCHA sisteminin bir parçası olarak belirli bir sıklıkla düzenlenen captcha doğrulamasına katılan kullanıcılara ödül olarak verilir.

Kullanıcılar, captcha doğrulamalarını tamamladıkça BAN Coin kazanabilir ve bu coinleri diğer kripto para birimleriyle alışveriş yapmak veya hizmetler satın almak için kullanabilirler. BAN Coin, kullanıcılar arasında popüler hale gelerek kendine önemli bir yer edinmiştir.

BAN Coin Ne Projesi?

BAN Coin’in en önemli projesi, kullanıcıların çevrimiçi ortamlarda daha güvenli bir deneyim yaşamasını sağlamaktır. Spam ve bot aktiviteleri, internet sitelerindeki kullanıcılar için büyük bir sorundur ve güvenliği tehlikeye atabilir. BAN Coin’in reCAPTCHA sisteminde kullanılması, bu tür aktiviteleri engelleyerek internet sitelerini daha güvenli bir hale getirmeyi hedefler.

BAN Coin’in projesi, aynı zamanda kullanıcıların captcha doğrulamalarını tamamlarken kazandıkları coinleri değerlendirebilmelerini sağlamaktır. Kullanıcılar, kazandıkları BAN Coin’leri diğer kripto para birimlerine çevirebilir veya bu coinleri kullanarak farklı hizmetleri satın alabilirler. Bu da kripto para birimlerinin kullanım alanını genişletmektedir.


BAN Coin, kripto para dünyasında büyük bir potansiyele sahip olan bir projedir. Geliştiricilerin sürekli olarak yenilikler yapmaya devam ettiği ve kullanıcıların projeye olan ilgisinin her geçen gün arttığı görülmektedir. BAN Coin, gelecekte daha da büyük bir başarı elde edebilir ve kripto para piyasasında önemli bir konuma sahip olabilir.

BAN Coin Arzı Ne Kadar?

Banano Coin’in toplam arzı 434,919,652 tanedir. Yani an itibariyle 434,919,652 tane Banano Coin vardır ve toplam değeri $2,797,325.42 dolardır.

BAN Fiyatı Ne Olacak?

Uzun vadede Banano coin için takip edeceğimzi fiyat $0.01312 olacaktır. Bu yıl içerisinde ise $0.008 $0.0096 seviyelerinde gidip gelmesini beklemekteyiz.

BAN Coin Piyasa Değeri Ne Kadar?

Piyasada dolaşmakta olan 434,919,652 adet Banano coin bulunmaktadır. Banano Coinlerinin toplam piyasa değeri $2,797,325.42 ‘dır.

Daha Fazlası İçin:ALGO Coin Nedir ? (Algorand)

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :