Audius Coin Yorumları – Audius Coin Fiyat Tahmini

Audius Coin Yorumları – Audius Coin Fiyat Tahmini

Merkezi olmayan müzik ekosisteminde kullanılan yerel yardımcı program belirtecine Audius belirteci (AUDIO) adı verilir. Audius Coin Yorumları ve Audius Coin Fiyat Tahmini müzik tutkunlarını yakından ilgilendiriyor. Belirteç, protokolün değerini zaman içinde yüksek tutmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu, üç temel işlevi koruyarak gerçekleştirilir: güvenlik, özellik erişimi ve yönetişim.

Bu, müzik dinlemeye, paylaşmaya ve müzikten para kazanmaya odaklanan bir hizmet ekonomisindeki birkaç tarafı içerir.

Audius coin sahipleri, artan oylama gücü ve ağ gelirinin bir kısmı ile ağ güvenliğini korudukları için ödüllendirilir. Coin tokenomikleri, gelişmiş hayran keşif şansı dahil olmak üzere benzersiz özellikler de içerir.

Audius Coin an itibariyle $0.16 olarak alınıp satılmaktadır. Son bir günde içerisinde Audius coin 0.00% seviyesinde bir değişim yaşarken, bir saat öncesiyle kıyasladığımızda 0.10% değişim göstermiştir. An itibariyle piyasada toplam 1,236,269,755 Audius coin dolaşmaktadır. Bu Audius coinlerin toplam değeri ise $194,439,480.01 seviyesindedir. Audius coinin Bitcoin olarak fiyatı ise 0.0000024242 ₿’dir. Kısacası an itibariyle 200 dolar ile 1,250.00000000 tane Audius coin satın alabilirsiniz. Haydi sizi bekletmeden Audius Coin Neden Yükseliyor ve Audius Coin Uzun Vadede Ne Olur sorularını Audius Coin yorumlarıyla cevap verelim. Ve sizler için Audius coin fiyat tahminimizi paylaşalım.

Audius Coin Kaç Dolar Olur?

Audius Coin kaç dolar olur diye merak edenler için 2022 yılında Audius coinin 0.45$ seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak Audius coin eğer kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa 0.156$ seviyelerine kadar gerileyebilir.

Audius Coin Neden Yükseliyor?

Audius Coin neden yükseliyor sorusu Audius coin yorumlarında gizli.

Audius, birçok çöküşün ardından 18 Haziran’da 16 ayın en düşük seviyesi olan 0.2617 $’a ulaştı. Ancak, o zamandan beri, token bir miktar çekiş kazandı. Audius, geçen yıl 4,99$ olan tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) uzak olmasına rağmen, son 24 saatlik bir işlem penceresinde %11 artışla şu anda 0,35$’dan işlem görüyor.

Audius coininin değeri 0,35 dolar ve 719,623,350 jeton arzı dolaşımda. Piyasa değeri 256 milyon dolar ve son 24 saat içinde bu miktarın (83 milyon dolar) yüzde 32,76’sı takas edildi. Enflasyonist kripto para birimi AUDIO’nun arzının belirlenmiş bir üst sınırı yoktur.

Audius Coin Uzun Vadede Ne Olur?

Audius Coin fiyatı uzun vadede artacak gibi görünüyor. Önceden de yaptığı gibi ani bir artış ile yatırımcıları şaşırtma eğiliminde olan Audius coin, diğer altcoinler gibi yüksek riskli konumunu korumaktadır.

Audius Coin, Ekim 2020’de enflasyonun kontrol altına alınmasına yardımcı olmak için başlayan altı yıllık bir süre boyunca kazanılmıştır, ancak hak kazanma zaman çizelgeleri yönetişim girişimleri yoluyla değiştirilebilir. Vakıf, firma, yatırımcılar ve topluluğun her biri dağıtımın bir kısmını alır.

Binance, Gate.io ve Huobi Global, en fazla ticaret eşleşmesine ve likiditeye sahip merkezi borsalardır. Uniswap merkezi olmayan borsada Audius, yaklaşık 2,16 milyon dolar değerinde bir likidite havuzu bulunduruyor. Audius Coin Yorumlarına gelin bir göz atalım.


Audius Coin Fiyat Tahmini

Audius Coin kaç dolar olur diye merak eden ve Audius Coin fiyat tahmini almak isteyenler için en güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarıyoruz. AUDIO coinin önümüzdeki günlerde $0.176 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak Audius coin için kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa $0.128 seviyelerine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz. Audius Coin Yorum ve fiyat tahminlerine bakılacak olursa pozitif bir hava hakim.

Audius Coin Fiyat Tahmini 2023

Audius Coin 2023 yılında iyi gidişatını devam ettirecek gibi gözüküyor. Audius coinin $0.16 seviyelerinden $0.24 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Genel olarak Audius Coin 2023 yılında $0.2 $0.24 seviyeleri arasında gidip gelecek gibi gözüküyor. Tabi bunlar bizim teknik analizlerimizin sonucunda vardığımız 2023 yılı Audius Coin Fiyat Tahmini ve Audius coin yorumu. Yatırımcı olarak sizlerin de kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve çeşitli kaynakları kullanmanızı öneririz.

Audius Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminlerimize göre 2024 yılı Audius coin için güzel geçecek. Audius coin ve kripto para piyasası istikrarlı yükselişine devam ederse Audius coin 2024 yılında $0.24 civarlarından $0.328 bölgesine kadar yükseliş gösterebilir. AUDIO Coini 2024 yılında $0.28 $0.328 bölgesinde izlemeyi tahmin ediyoruz. Eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz bu 2024 yılı Audius Coin fiyat tahmininden yararlanabilirsiniz.

Audius Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için Audius Coin Fiyat tahminine baktığımız zaman biraz geri çekilme ve ardından tekrar yükseliş beklemekteyiz. $0.328 seviyelerinden bir küçük düşüş ile tekrardan $0.28 seviyelerine gerileyebiliriz. Ama bu gerileme kalıcı olmayacaktır. Audius coin fiyatının yıl sonuna doğru toparlanma ile rayına tekrar oturmasına bekliyoruz. Uzun vadede 2025 yılı için izleyeceğimiz aralık $0.4 ve $0.44 arası olacaktır.

Audius Coin Fiyat Tahmini 2027

2027 yılının kripto para piyasasının iyice oturmuş olacağı bir yıl olmasını öngörüyoruz. O yüzden 2027 yılı için yapacağımız tahminler de iyimser olacaktır. Audius Coin 2027 yılında $0.496 seviyelerine doğru ilerleyecek diye tahmin ediyoruz. Hatta yıl sonunda $0.592 bölgesinde tavan yapıp yatırımcısına iyi bir gelir elde etme potansiyeline sahip. Tabi 2030’a giden bu kritik yılda olacakları tahmin etmek pek de kolay değil.

Audius Coin Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için şimdiden Audius Coin fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da biz elimizden geldiğince Audius Coin Fiyat tahmini 2030 serisini de devam ettirmek istiyoruz. 2030 yılı daha önce de bahsettiğimiz gibi kripto para piyasaları için özel bir yıl olabilir. Audius Coin bu yılda $0.784 ‘ı görebilir. Bu şu an bulunduğumuz yıldan uzak bir tahmin olarak gözükse de 2030 yılı için erişilebilir gözüküyor. Audius Coin yorumları da bu coinin 2030 yılında $0.72 $0.784 seviyeleri arasında olacağını söylerken bizim yorumumuzu da doğruluyor. Uzun vade yatırımcıları için Audius coin iyi bir tercih gibi görünüyor.

Audius Coin Yorumları (Analiz)

TechNewsLeader tarafından yapılan Audius jeton fiyat tahmini, jetonun bir yıl boyunca 0,76 dolara yükselebileceğini ve ardından beş yıl boyunca 2,32 dolara ulaşabileceğini gösteriyor.

Bu fiyat hedeflerinin geçmiş fiyat davranışları kullanılarak belirlendiğini ve piyasa oynaklığını hesaba katmadığını unutmayın. Yatırım yapmayı düşünüyorsanız, proje hakkında daha fazla araştırma yaptığınızdan emin olun. Bağımsız mali müşavir ve projenin temellerinin kapsamlı bir incelemesi araştırmaya dahil edilebilir.

Audius Coin, 23 Kasım’da 2,79 $’lık bir yüksek seviyenin gözlemlendiği 2021 Kasım ayının sonlarında başlayarak, uzun kuyruklu bir düşüşe girdi. 27 Aralık’ta önemli bir fiyat artışı olmadan, AUDIO 2 doların altında işlem gördü.

21 Ocak 2022’de Audius Coin’in fiyatı 1 doların altına düştü. AUDIO’nun fiyatı Mart ayının ilk iki haftasında 0,82 ila 0,68 ABD Doları arasında dalgalandı, ancak ay sona erdiğinde hız kazandı ve 5 Nisan’da 1,48 ABD Doları’na ulaştı.

Audius Coin yorumlarını size aktardığımız makalemiz burada son buluyor. Umarım bu yorumlar sizlere faydalı olabilmiştir. Her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım yapmadan önce kendi detaylı araştırmanızı yapmayı unutmayın. Eğer hala global ve güvenilir borsa olan Binance üye olmadıysanız bu linkten Binance Global borsasına, bu linkten ise TrBinance üye olup size özel hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :