Audius Coin Geleceği (2022)

Audius Coin Geleceği (2022)

Müzik akışı hizmetlerinin büyümesi sayesinde müzik dinlemek her zamankinden daha kolay hale geldi. Audius Coin Geleceği de bu müzik platformlarıyla iç içe. Geleneksel müzik ekonomisi, sanatçılar için düşük ücret, şeffaflık ve eserlerinin nasıl paylaşılacağı veya satılacağı konusunda çok az kontrol gibi zorluklarla uzun süredir karşılaşıyor. Audius, müzik yapımcılarını güçlendirerek ve materyallerinden yerel kripto para birimi AUDIO aracılığıyla para kazanmalarına yardımcı olarak bu sorunları çözmeyi amaçlıyor.

Tamamen merkezi olmayan bir müzik akışı hizmeti olan AUDIO, Audius, kendi kripto para birimiyle, kullanıcıların doğrudan müzisyenlere fon sağlamasına olanak tanır. Aralık 2021’de Audius 100.000’den fazla sanatçıya ev sahipliği yaptı ve aylık yaklaşık 6 milyon benzersiz kullanıcıya sahipti.

O zaman Audius Coin Yatırım Yapılır Mı, Audius Coin Geleceği Nedir ve Audius Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

Audius Coin Yatırım Yapılır Mı?

Audius Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. Audius Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek Audius Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

Çoğu internet tahminleri Audius’un fiyatında bir artış öngörürken, bazı tahminler diğerlerinden daha iyimser. Belirtecin değerinin eşit derecede düşebileceğini unutmayın. Gerekli durum tespiti araştırmalarıyla desteklenen her zaman dikkatli yatırım yapın.

Kendi araştırmanızı yaptıktan ve üçüncü bir taraftan finansal rehberlik aldıktan sonra bu seçimi yapın. Bir yatırıma asla kaybedebileceğinizden daha fazla para yatırmayın.

Audius yetenekli. Audius fiyat tahmini hedefleri kötümserden iyimsere kadar değişebilir. Yatırım yapmayı düşünüyorsanız, daha fazla araştırma yaptığınızdan emin olun. Audius Coin Geleceğini daha iyi anlamak için aşağıdaki başlığı mutlaka incelyelin.

Audius Coin Geleceği Nedir? (2022)

Audius Coin’in geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. 2022 yılının Temmuz ayında Audius coin’in geleceği için söyleyebileceklerimiz sınırlı olur ama tabi tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Son zamanlarda, Roneil, Kleiner Perkins’de erken aşama tohum fonunu kurdu. KP’nin Lightning Labs ve diğer Blockchain ve AI işletmelerine yaptığı erken yatırımları denetledi. Roneil, Stanford Üniversitesi’nde okudu ve daha önce bir Bitcoin P2P ödeme girişimi olan Backslash’in kurucu ortağıydı.

Forrest, Forbes 30 Under 30 onur listesinden biridir. En son olarak, bir Stanford Üniversitesi araştırma projesinden doğan kurumsal veri merkezi yönetim platformu StacksWare’in kurucu ortağı oldu. Fortune 500 müşterilerine kurumsal düzeyde analitik sunan işletme, 2017 yılının sonlarında başarıyla satın alındı. Audius Coin Geleceği için önemli bir adımdı.

Decrypt, Audius’un kurucu ortağı Rumburg’dan protokolün TikTok ile işbirliğine benzer başka girişimler üzerinde çalıştığına dair onay aldı. “TikTok bağlantısı ilgi çekici ve gelecek için iyi haber veriyor. Ona göre, Audius “sanatçıların hayran kitlelerini verimli bir şekilde büyütmelerine ve hayranlarla etkileşimlerini daha iyi kullanmalarına veya onlardan para kazanmalarına yardımcı olmak için erişilebilir araç zincirinin kapsamını [arttırmaya] devam edecek.


Audius Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

Audius coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer 26 Mart 2022 tarihinde 5$ dolardır. Audius coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 4$ civarında bir miktar durdu. Audius Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2020 yılı Ekim ayında 0.06$ seviyelerinde oldu. Audius Coin Geleceği çok daha parlak gözüküyor.

Audius Coin Artar mı?

WalletInvestor’un Audius’un 2022 fiyatına ilişkin tahminine göre, düşüş eğiliminin devam etmesi ve Aralık ayı sonuna kadar 0,02 $’a ulaşması bekleniyor. Ruh hali genel olarak hala olumsuz.

Coin’in PricePrediction tarafından Eylül 2024’te 1 doları aşacağı ve 2025’te ortalama 1,62 dolara yükseleceği tahmin ediliyor. 2030 için Audius fiyat tahmini 9,34 dolar, bu da mevcut ticaret seviyelerinin neredeyse 27 katı bir yatırım getirisi sağlayacak.

2025 için Audius fiyat projeksiyonunun, fiyatın 2030 yılına kadar marjinal olarak 1,64 dolara yükselmeden önce 0,68 dolar civarında kalacağını öngördüğü DigitalCoin’de daha iyimser bir tahmin görülebilir. Audius Coin Geleceği konusunda tahmin yapanların kafası karışık gibi.

Audius Coinin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :