AERGO Coin Nedir?

AERGO Coin Nedir?

Sevgili kripto avcıları sizin de AERGO Coin Nedir diye merak ettiğinizi biliyorum. Gelin size AERGO Coin Nedir sorusunun en net cevabını verelim. İşletmelerin ve geliştiricilerin genel veya özel ağlarda blok zinciri uygulamaları tasarlamasını, oluşturmasını ve dağıtmasını sağlamayı amaçlayan Aergo protokolü, Ethereum belirteci AERGO’yu kullanır. AERGO platformunda, AERGO coinleri, stake yapmak, akıllı sözleşmeleri dağıtmak ve diğer hizmetler için ödeme yapmak için kullanılabilir.

AERGO, hibrit bir blok zinciri kullanan merkezi olmayan uygulamalar için açık kaynaklı bir platformdur. AERGO ile şirket verimliliğini artırabilir ve hem kamu hem de ticari girişimler için yeni fırsatlar sağlayabilirsiniz.

Gelin hep birlikte göz atalım AERGO Coin Nedir, AERGO Coin Kimin AERGO Coin Ne işe Yarar, AERGO Ne Projesi ve AERGO Coin Hangi Ülkenin.

AERGO Coin Nedir?

Aergo adlı bir sistem, kuruluşlara ve hükümetlere yardımcı olmak amacıyla hem kamu hem de özel blok zincirlerini birleştirmeyi amaçlamaktadır. Ağ, merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) oluşturulmasını destekler ve açık kaynaklı bir protokol kullandığından, kullanıcıları için şeffaf olabilir. Kullandığınız blok zincirinin türüne bağlı olarak sistem farklı davranır.

Whitepaper’da nihai hedefin “blok zincirinin kitlesel pazarda benimsenmesi için yeni bir çağı başlatmak” olduğunu belirtiyor. Şirketlerin yeni hizmetler oluşturmaya, uygulamaya ve yönetmeye odaklanırken hem özel hem de kamu blok zinciri inovasyonundan yararlanabileceği bir zaman.

AERGO Coin, blok zincirler tarafından işlev görmek için kullanılır. AERGO, akıllı sözleşmeleri yürütmek, blokları doğrulayan kullanıcılara ödeme yapmak ve kullanıcıları ödüllendirmek için kullanılır. Bir dizi kripto para borsasında, coin ayrıca satın alınabilir, satılabilir ve takas edilebilir. AERGO Coin Nedir sorusuna kısa bir cevap verdik. Gekin kripto parayı daha ayrıntılı bir şekilde incelyelim.

AERGO Coin Kimin? AERGO Coin Hangi Ülkenin?

Kendisini “kuruluşlara güvenli bir dağıtılmış ağ üzerinde dijital hizmetler oluşturma, çalıştırma ve yönetme gücü sağlayan ticari bir blok zinciri altyapı sağlayıcısı” olarak tanıtan Güney Koreli bir işletme olan Blocko, 2018’de Aergo’yu kurdu. Aergo sistemi ve dolayısıyla Aergo coin Blocko’nun CEO’su Won-Beom Kim tarafından kuruldu.

AERGO, bir sistemin yerel belirteci olan ve blok zinciri tabanlı sözleşmeler sunmayı amaçlayan ergo ile karıştırılmamalıdır.

AERGO Coin Ne işe Yarar?

Aergo, hem izinli hem de izinsiz blok zincir mimarileri için hazırlanmış ve hibrit dağıtımlar için tasarlanmış açık kaynaklı bir iş blok zinciri platformu olarak kendini tanıtan bir platformdan başka bir şey değildir. Başka bir deyişle, Aergo protokolünün tamamen işletmelerin ve geliştiricilerin özel veya genel ağlar üzerinden blok zinciri tabanlı uygulamalar oluşturmasını, planlamasını ve yürütmesini sağlamaya odaklandığı bilinmektedir.

Aergo ayrıca geliştiricilere tanıdık akıllı sözleşme yazımı ve basit veri işleme desteği sunar. Ek olarak, Samsung tarafından desteklenen Güney Koreli bir blockchain teknoloji şirketi olan Blocko, yukarıda bahsedilen platformu geliştirdi ve kullanıyor.

Kore medya kaynaklarına göre Blocko, Korea Exchange, Lotte Card, Hyundai Motors ve diğerleri de dahil olmak üzere bir dizi önemli müşteri için üretim blok zinciri çözümlerini dağıtmada başarılı oldu. AERGO coin nedir ve ne işe yarar anlamak için bu isimler çok önemli.

Daha ileri gitmeden önce, AERGO’nun platformun yerel yardımcı program simgesi olduğunu belirtmek önemlidir. Aslında AERGO, akıllı sözleşmelerin başlatılması, platformdaki diğer hizmetler için ödeme yapılması ve tabii ki stake etme dahil olmak üzere platformun kendisinde bir dizi nedenden dolayı kullanılabilir.

Aergo, işletmelere ve geliştiricilere Aergo zincirine dayalı merkezi olmayan uygulamaları (DApp’ler) çalıştırmaları için altyapı sunmasıyla tanınır. Bu, kurumsal kullanım durumları için uyarlanmış olmanın yanı sıra. Platform ayrıca Lua ve SQ’yu destekleyen akıllı bir sözleşme motoru sağlamasıyla tanınır.


AERGO Ne Projesi?

Öncelikle, Aergo coin tuhaf bir durumda. Şüphesiz, tuhaf ve şaşırtıcı altcoinler denizinde anında kaybolmaktan kaçınmak için yeterince güçlü, ancak önemli bir oyuncu olarak kabul edilemeyecek kadar büyük değil.

Bir süredir bu böyle ve muhtemel yatırımcılar, onu ileriye taşımak için pek çok acil plan olmadığını görebilirler. İkincisi, teknik incelemesi, işletmeler ve hükümetlerle işbirliği yapmaya çalışan bir sistem için teknik dilde çok tıkanmış durumda.

Aergo, olası yeni müşterilere ulaşmak istiyorsa, teknik bilgisi olmayan kişilere her şeyi daha net bir şekilde açıklamalıdır. Üçüncüsü, önceki argümana dayanarak, Aergo’nun potansiyel rakiplerinden nasıl farklı olduğu tamamen açık değildir. AERGO Coin nedir sorusuna böylece en sağlam cevabı vermiş olduk.

Bu, coinin ve ağın başarılı olamayacağı anlamına gelmez, ancak yatırım yapmak istiyorsanız akılda tutulması gereken bir şeydir. Her zaman olduğu gibi, dikkatli olmak akıllıca olacaktır.

AERGO coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki AERGO coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz AERGO coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :