ACM Coin Yorumları – ACM Coin Fiyat Tahmini

ACM Coin Yorumları – ACM Coin Fiyat Tahmini

AC Milan, dünyanın önde gelen finansal blok zinciri şirketi Chiliz ile işbirliği içine giriyor. ACM Coin Yorumları ve ACM Coin Fiyat Tahmini de bu olaydan sonra patladı gitti. ACM Coin yöneticileri Socios.com ile çok yıllı yeni bir uluslararası anlaşma olduğunu duyurdu. Bir $ACM Taraftar Tokenı yakında anlaşmanın bir parçası olarak iyi bilinen platformda tanıtılacak.

ACM Coin an itibariyle $2.26 olarak alınıp satılmaktadır. Son bir günde içerisinde ACM coin 8.92% seviyesinde bir değişim yaşarken, bir saat öncesiyle kıyasladığımızda 0.05% değişim göstermiştir. An itibariyle piyasada toplam 19,920,000 ACM coin dolaşmaktadır. Bu ACM coinlerin toplam değeri ise $44,933,808.18 seviyesindedir. ACM coinin Bitcoin olarak fiyatı ise 0.0000342424 ₿’dir. Kısacası an itibariyle 200 dolar ile 88.49557522 tane ACM coin satın alabilirsiniz. Haydi sizi bekletmeden ACM Coin Neden Yükseliyor ve ACM Coin Uzun Vadede Ne Olur sorularını ACM Coin yorumlarıyla cevap verelim. Ve sizler için ACM coin fiyat tahminimizi paylaşalım

ACM Coin Kaç Dolar Olur?

ACM Coin kaç dolar olur diye merak edenler için 2022 yılında ACM coinin 4.66$ seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak ACM coin eğer kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa 2.95$ seviyelerine kadar gerileyebilir.

ACM Coin Neden Yükseliyor?

ACM Coin neden yükseliyor sorusu ACM coin yorumlarında gizli. Yeni $ACM Taraftar Token sahipleri, her sezon çeşitli kulüp kararlarında oy kullanma şansı, VIP ödülleri ve deneyimleri ve özel kulüp ve sponsor promosyonları, oyunlar ve yarışmalar gibi çeşitli avantajlara erişebilecek. Ayrıca bu etkinliklerde “süper hayranlar” olarak tanınacaklar.

ACM Coin Kurucuları Kimler?

ACM Coin Yorumları – ACM Coin Fiyat Tahmini

ACM, Fransız internet girişimcisi Alexandre Dreyfus tarafından 2018’de kurulan Socios platformunun altında. Dreyfus, Fransız haber platformu Sportspro’ya verdiği bir röportajda, Socios’un amacının “kulüpleri taraftarlarla kendi aralarında daha iyi bir bağ kurmalarını sağlamak” olduğunu söyledi.

Dreyfus ayrıca, fan endüstrisindeki pasiften aktife geçişin farkına vararak, fan tabanlarının para kazanılabileceği ve taraftarların takdir kazanabileceği şekilde, işletmenin kulüpleri ek gelir elde etmeleri için desteklemeyi hedeflediğini söyledi.

Dreyfus, Socios’u kurmadan önce, Socios platformuna güç veren ve dünyanın en büyük blok zinciri şirketlerinden bazıları tarafından desteklenen küresel bir spor ve eğlence dijital para birimi ve tokenize borsa olan chiliz’i (CHZ) kurdu ve CEO’su. 10 yıldan fazla bir süredir Dreyfus, kripto para birimini ve sporu birleştirmek için çalışıyor.

ACM Coin Uzun Vadede Ne Olur?

ACM Coin’in fiyatı uzun vadede azalacak gibi görünüyor. Önceden de yaptığı gibi ani bir düşüş ile yatırımcıları şaşırtma eğiliminde olan ACM coin, diğer altcoinler gibi yüksek riskli konumunu korumaktadır.

ACM, 9.44$ aralığında işlem görüyor. Trend çizgisi kırılırsa, fiyat 6.67 dolar destek seviyesine düşecek. Aksi takdirde, 16.49 $ direnç seviyesi ile karşılaşacaktır.


ACM Coin Fiyat Tahmini

ACM Coin kaç dolar olur diye merak eden ve ACM Coin fiyat tahmini almak isteyenler için en güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarıyoruz. ACM coinin önümüzdeki günlerde $2.486 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak ACM coin için kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa $1.808 seviyelerine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz. ACM Coin Yorum ve fiyat tahminlerine bakılacak olursa pozitif bir hava hakim.

ACM Coin Fiyat Tahmini 2023

ACM Coin 2023 yılında iyi gidişatını devam ettirecek gibi gözüküyor. ACM coinin $2.26 seviyelerinden $3.39 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Genel olarak ACM Coin 2023 yılında $2.825 $3.39 seviyeleri arasında gidip gelecek gibi gözüküyor. Tabi bunlar bizim teknik analizlerimizin sonucunda vardığımız 2023 yılı ACM Coin Fiyat Tahmini ve ACM coin yorumu. Yatırımcı olarak sizlerin de kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve çeşitli kaynakları kullanmanızı öneririz.

ACM Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminlerimize göre 2024 yılı ACM coin için güzel geçecek. ACM coin ve kripto para piyasası istikrarlı yükselişine devam ederse ACM coin 2024 yılında $3.39 civarlarından $4.633 bölgesine kadar yükseliş gösterebilir. ACM Coini 2024 yılında $3.955 $4.633 bölgesinde izlemeyi tahmin ediyoruz. Eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz bu 2024 yılı ACM Coin fiyat tahmininden yararlanabilirsiniz.

ACM Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için ACM Coin Fiyat tahminine baktığımız zaman biraz geri çekilme ve ardından tekrar yükseliş beklemekteyiz. $4.633 seviyelerinden bir küçük düşüş ile tekrardan $3.955 seviyelerine gerileyebiliriz. Ama bu gerileme kalıcı olmayacaktır. ACM coin fiyatının yıl sonuna doğru toparlanma ile rayına tekrar oturmasına bekliyoruz. Uzun vadede 2025 yılı için izleyeceğimiz aralık $5.65 ve $6.215 arası olacaktır.

ACM Coin Fiyat Tahmini 2027

2027 yılının kripto para piyasasının iyice oturmuş olacağı bir yıl olmasını öngörüyoruz. O yüzden 2027 yılı için yapacağımız tahminler de iyimser olacaktır. ACM Coin 2027 yılında $7.006 seviyelerine doğru ilerleyecek diye tahmin ediyoruz. Hatta yıl sonunda $8.362 bölgesinde tavan yapıp yatırımcısına iyi bir gelir elde etme potansiyeline sahip. Tabi 2030’a giden bu kritik yılda olacakları tahmin etmek pek de kolay değil.

ACM Coin Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için şimdiden ACM coin fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da biz elimizden geldiğince ACM Coin Fiyat tahmini 2030 serisini de devam ettirmek istiyoruz. 2030 yılı daha önce de bahsettiğimiz gibi kripto para piyasaları için özel bir yıl olabilir. ACM Coin bu yılda $11.074 ‘ı görebilir. Bu şu an bulunduğumuz yıldan uzak bir tahmin olarak gözükse de 2030 yılı için erişilebilir gözüküyor. ACM Coin yorumları da bu coinin 2030 yılında $10.17 $11.074 seviyeleri arasında olacağını söylerken bizim yorumumuzu da doğruluyor. Uzun vade yatırımcıları için ACM coin iyi bir tercih gibi görünüyor.

ACM Coin Yorumları (Analiz)

ACM platformunda yapılan sürekli iyileştirmeler ve ilerlemeler göz önünde bulundurularak. AC Milan Fan Token’ın kripto para endüstrisindeki geleceği oldukça parlak. Ancak ACM’nin büyüme potansiyeli var.

10.64$, 2021 için yükseliş ACM fiyat tahminidir. Ancak, daha önce belirtildiği gibi, yatırımcılar ACM’nin 2021’de uygun bir yatırım olduğuna karar verirse, 16.49$’a ulaşarak muazzam yüksekliklere ulaşabilir.

ACM Coin yorumlarını size aktardığımız makalemiz burada son buluyor. Umarım bu yorumlar sizlere faydalı olabilmiştir. Her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım yapmadan önce kendi detaylı araştırmanızı yapmayı unutmayın. Eğer hala global ve güvenilir borsa olan Binance üye olmadıysanız bu linkten Binance Global borsasına, bu linkten ise TrBinance üye olup size özel hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :