ACM Coin Nedir? (AC Milan Fan Token)

ACM Coin Nedir? (AC Milan Fan Token)

ACM Coin Nedir, Fan tokenin mantığı nedir merak ediyorsanız yazımız sizi aydınlatacak. $ACM Taraftar Token’ı ile Rossoneri’nin kararlarını etkileme, VIP etkinliklerine erişim, resmi ürünler alma ve daha fazlasını yapma olanağına sahip olacaksınız.

  • Ekibinizin etki payına sahip olun
  • Sürücü koltuğuna oturun ve doğru kararları verin
  • Fantastik ödüllerle hayallerinizi gerçeğe dönüştürün
  • Süper hayranların yeni çağına katılın

Gelin hep birlikte göz atalım ACM Coin Nedir, ACM Coin Kimin ACM Coin Ne işe Yarar, ACM Ne Projesi ve ACM Coin Hangi Ülkenin.

ACM Coin Nedir?

Tek yetkili Milan Taraftar Tokenine ACM coin denir. Taraftar Tokenları, kalıcı dijital varlıklardır. Bunları, kulüp kararlarına oy verme, ekibinize özel erişim ve hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz etkinlikler gibi ek avantajlarla birlikte normal üyeliğiniz olarak düşünün. Boşver. Bunları tipik bir üyelik olarak düşünmeyin.

Sadece bir $ACM Taraftar Tokeni ile takımı etkilemeye ve taraftar ödüllerinde yer almaya başlayabilirsiniz. Bununla birlikte, bazı nadir ödüller birkaç giriş gerektirebilir.

Taraftar Tokenları, aldığınızda saklamak ve yeniden kullanmak için sizindir. Tüm $ACM Taraftar Tokenlarınızı çok sayıda oy ve Taraftar Ödüllerinden sonra bile saklarsınız. Her hafta, ayda veya yılda bir yeniden aboneliğe gerek yoktur. ACM Coin Nedir ve ne işe yarar gelin daha ayrıntılı bakalım.

ACM Coin Kimin? ACM Coin Hangi Ülkenin?

ACM Coin Nedir? (AC Milan Fan Token)

ACM Coin Milan taraftarları tarafından alınan ve AC Milan kulübünün sahip olduğu fan tokendir. ACM coin Socios platformu aracılığıyla çıkarılır. Eğer bir ülke adı vermek istersek tabi ki AC Milan’ın ülkesi olan İtalya’yı söyleyebiliriz. Ancak Fan Token’ler tam bir kripto para olarak görülmemelidir. Çünkü arkasında bir merkeziyetsiz güç olsa da takıma ait bir üründür.

AC Milan’ın Gelirler Başkanı Casper Stylsvig şunları söyledi: “Socios.com ile el ele vermekten ve onları küresel bir ortak olarak ailemize davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklık, dünyanın dört bir yanındaki 450 milyon hayranımıza heyecan verici bir başka yol sunmamızı sağlıyor. Yenilikçi bir kulüp olarak odak alanlarımızdan biri modernizasyon ve bu ortaklık bu yönde önemli bir adımı daha tamamlamamıza yardımcı oluyor.”

Chiliz ve Socios.com’un CEO’su ve Kurucusu Alexandre Dreyfus şunları söyledi: “AC Milan’ı ve dünyanın dört bir yanından 450 milyon hayranını Socios.com’da ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. favori takımı, anketlerde kulübü etkileme, VIP ödüllerine erişim, özel promosyonlar, sohbet forumları ve çok daha fazlası.AC Milan ortaklığı, Taraftar Tokenlarını tam olarak oluşturma misyonumuz için her zamankinden daha fazla çalışacağımız bir yıl için harika bir başlangıç. nihai hayran katılım aracı ve spor endüstrisi için yeni ve güçlü bir gelir kaynağı olarak.” ACM Coin Nedir sorusunu hemen hemen cevapladık. Şimdi de ne işe yarar bakalım.

ACM Coin Ne işe Yarar?

Dünya çapındaki Milan taraftarları, hepsi bir arada uygulamamız sayesinde artık kadroyla daha önce hiç olmadığı gibi etkileşim kurabilecekleri ve onları etkileyebilecekleri bir platforma sahipler. Nerede olursanız olun, siyah ve kırmızı kanarsanız, sesiniz duyulacak ve tutkunuz onurlandırılacak çünkü $ACM herkes içindir.

Milan, Taraftar Token sahiplerinin Socios.com Uygulaması aracılığıyla kulüp tarafından yapılan seçimler hakkında yorum yapmaları için bir forum sağlayacaktır. Kulüp anket düzenleme hakkına sahiptir, ancak sonuçlar taraftarlar için bağlayıcı değildir. Diğer takımlardan Taraftar Token sahipleri, resmi takım sloganları, otobüs tasarımları ve üniforma tasarımları dahil olmak üzere geçmişte çeşitli konularda oy kullandı.

Tüm ev sahibi lig, kupa ve Avrupa maçları ACM Coin sahiplerine açık olacak. Ama bu sadece başlangıç. İmzalı hatıralardan en sevdiğiniz kulüple harika bir maç izlemeye veya hatta takımla bir deplasman maçına uçmaya kadar, olasılıklar gerçekten sonsuzdur. Socios.com Uygulamasında anketlere, oyunlara ve kulüp seçimlerine katılarak Hayran Ödülleri kazanabilirsiniz. ACM Coin Nedir ne işe yarar umarım anlamışsınızıdır.


ACM Ne Projesi?

Sahip olduğunuz Taraftar Tokenlerinin miktarı, her ankette yalnızca bir kez kullanabileceğiniz oyununuzun ağırlığını belirler. Oyunuz 10 olarak sayılacaktır, örneğin, 10 Taraftar Tokeniniz varsa. Her oy için maksimum Taraftar Token miktarı kulüp tarafından belirlenir.

Doğrudan Socios.com uygulamasından, uygulama içi paramız olan $CHZ ile $ACM Taraftar Tokenları satın alabilirsiniz. Seyahat ederken, yabancı para birimi olarak $CHZ’yi düşünün. Önce $CHZ satın alırsınız, ardından bunları $ACM Taraftar Tokenları ile değiştirirsiniz. Banka veya kredi kartınızı kullanarak CHZ satın alabilirsiniz. ACM Coin Nedir soru işaretleri burada son buluyor.

ACM coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki ACM coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz ACM coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :