ACH Coin Nedir? (Alchemy Pay)

ACH Coin Nedir? (Alchemy Pay)

Bir dizi nakit ve kripto para birimi kullanarak ödemelere izin veren bir platform olan Alchemy Pay tam olarak ne işe yarar ve ACH Coin Nedir merak ettiğinizi biliyorum. Ethereum Alchemy Pay (ACH) tarafından desteklenmektedir. ACH coini ücret ödemek için kullanılır ve kullanıcılar işlemleri için ACH teşvikleri alabilir. Tüketicilere geleneksel web3 hizmetlerine ve şirketlere gerçek dünya kripto kabulüne erişim sağlayarak kripto para birimlerinin kullanımını teşvik etmek amacını güder. Gelin hep birlikte göz atalım ACH Coin Nedir, ACH Coin Kimin ACH Coin Ne işe Yarar, ACH Ne Projesi ve ACH Coin Hangi Ülkenin.

ACH Coin Nedir?

ACH Coin Nedir sorusune kısa bir başlangıç yaptık. Gelin devam edelim. Alchemy Pay sisteminin yerel coinine Alchemy Pay (ACH) denir. Daha önce de söylediğimiz gibi bir ERC-20 coini olduğu için Ethereum blok zincirinde çalışır. Alchemy Pay tüccarları, kaydolduktan sonra ağa erişmek için coini kullanmalıdır. Müşteriler, ağda yer alarak geçici olarak ACH madenciliği yapabilirler.

Alchemy Pay sahibi olan herkes sistem yönetimine katılma hakkına sahiptir. Kuruluşa göre, bireyleri kripto para birimleri kullanmaya teşvik etmeye ihtiyaç var, bu nedenle ACH coinleri ipotek edilebileceği, ödüllendirilebileceği, biriktirilebileceği ve ücret ödemek için kullanılabileceği için ağ içinde biraz esnekliğe sahip.

Singapur’da Alchemy Pay ağı 2018’de kuruldu ve sistem ilk kullanıcılarını bir sonraki yıl gördü. Daha önce Çin sigorta şirketi ZhongAn’da teknoloji başkan yardımcısı ve Çin internet güvenlik şirketi Qihoo 360’ta pazarlama başkanı olarak görev yapan Shawn Shi ve Molly Zheng ve PayPal China, HSBC China, GE direktörü kıdemli danışmanı Sistemi sırasıyla MasterCard China’nın baş temsilcisi Money kurdu.

Ortaklaşa şirketin başkanı olarak görev yapan Zheng ve Shi, yönetim kuruluna eski bir iş danışmanı, baş teknoloji sorumlusu Liang Chuan, ödemeler başkanı Lv Bo ve strateji ve yetenek başkanı Train Luo tarafından yönetim kuruluna katılıyor. Alchemy Pay web sitesine göre, firma 60’tan fazla işçi çalıştırıyor.

15 Haziran 2022 itibariyle toplam 10 milyar adetten 4.54 milyar Alchemy Pay (ACH) coini kullanılıyordu. Bu, ACH’ye yaklaşık 54 milyon dolarlık bir pazar büyüklüğü veriyor ve bu kritere göre CoinMarketCap’te 327. en büyük kripto para birimi olarak sıralanıyor.

ACH Coin Nedir anlamış olduk, bir de bu coinin kimler tarafından oluşturulduğuna bakalım.

ACH Coin Kimin? ACH Coin Hangi Ülkenin?

Alchemy Pay’in kurucusu ve başkanı Shawn Shi, daha önce Çinli sigorta şirketi ZhongAn’da teknoloji başkan yardımcısı olarak görev yapan deneyimli bir iş adamıdır. Alchemy Pay’in CEO’su John Tan, çeşitli ödeme hizmeti sağlayıcıları ve PR firmalarında sekiz yıllık iş geliştirme deneyimine sahip bir büyüme dehasıdır.

John Tan, Honeywell, RSA, DBS Bank ve diğerleri dahil olmak üzere birçok Fortune 500 kuruluşu için çalıştı. Kıdemli Danışman Molly Zhang, Alchemy Pay liderlik grubunun son üyesidir. Ödeme sektöründeki 20 yılı boyunca Molly Zhang, Paypal Çin’de Kıdemli Danışman, HSBC Çin’de Kıdemli Başkan Yardımcısı, MasterCard Çin’de Baş Temsilci gibi görevlerde bulundu.

Genel olarak, Alchemy Pay’deki liderlik ekibi, geleneksel ödeme hizmeti sektöründe çalışarak geçirdikleri zamandan çok sayıda uzmanlık sağlar. ACH Coin Nedir ne değildir aklımızda biraz daha oturmaya başladı gibi.

Alchemy Pay’in aldığı gerçek para miktarı herkes tarafından bilinmiyor, ancak web sitesinde Shopify, Polygon, Arcadier, Tron, Chainlink, DAO Maker, QFPAY ve diğerleri dahil olmak üzere bir dizi önemli stratejik ve iş ortağından bahsediliyor.

ACH Coin Nedir? (Alchemy Pay)

ACH Coin Ne işe Yarar?

Alchemy Pay adlı hibrit bir kripto para ödeme ağı, kripto para birimleri ve fiat nakit dünyaları arasında bir bağlantı olarak hareket etmeyi amaçlıyor. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı için C2B ve B2B kripto para birimi ve fiat ödeme kanalları sağlar. Alchemy Pay, özünde, yatırımcılara hem çevrimdışı hem de çevrimiçi satın almalar için kripto para birimlerini kullanmaları için bir araç sunar.

Alchemy Pay, Binance, Shopify, Gemini ve daha pek çok platform dahil olmak üzere çok sayıda iş ortağına sahiptir. Şu anda 70’den fazla ülkede faaliyet gösteriyorlar. Bununla birlikte, kripto ödeme ağ geçitleri için oldukça doymuş ve yoğun bir rekabet piyasası olduğu vurgulanmalıdır.

Alchemy Pay, benzer nitelikteki diğer pek çok platformun övünemeyeceği çeşitli yeteneklere sahiptir, ancak bunun gerçekten önemi var mı? Kripto coin sektöründe, pazarlama ve halkla ilişkiler bazen çeşitli platformların fiili işleyişinden ve birçok çığır açan kavramdan çok daha fazla ağırlığa sahiptir. asla sırf kötü şans yüzünden yakalanmaz.

Buna rağmen, Alchemy Pay’in başarılı olmak için gerekenlere sahip olduğunu düşünüyoruz. Ana akım benimsemeyi artırma hedeflerini gerçekleştirmek için kripto coin firmalarının yanı sıra bankalar, ticari ağlar ve PayPal gibi ödeme işlemcileri ile yakın bir şekilde çalışıyorlar.

Ayrıca, Alchemy Pay’in sosyal medya sayfalarının tümü, yeterli pazarlama kaynaklarına sahip olduklarını gösterecek şekilde düzgün bir şekilde işleniyor gibi görünüyor. ACH Coin Nedir kafamıza soru işaretleri kalmadı.


ACH Ne Projesi?

Toplam 10 milyar adetten 4.54 milyar Alchemy Pay (ACH) coini 15 Haziran 2022 itibariyle kullanımdaydı. (yüzde 45). Molly Zheng ve Shawn Shi, Alchemy Pay’in arkasındaki beyinlerdir.

Alchemy Pay, diğer kripto para birimlerinden biraz farklıdır, çünkü kullanıcıların ödemelerini fiat para olarak alırken ACH coini kullanarak ödeme yapmalarını sağlayan bir sisteme güç sağlar. ACH Coin Nedir makalemiz de burada son buluyor.

ACH coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki ACH coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz ACH coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :