AAVE Coin Yorum – AAVE Coin Fiyat Tahmini

AAVE Coin Yorum – AAVE Coin Fiyat Tahmini

AAVE Coin Yorumları çok heyecan verici. AAVE Coin Fiyat Tahmini yapmak da bir hayli zor çünkü Merkezi olmayan borç verme protokolü Aave’nin yardımıyla kullanıcılar, kripto para birimlerini doğrudan birbirlerinden ödünç alabilir veya ödünç alabilirler. “Likidite havuzları”, protokolün ödünç verebileceği fonlara dönüşen, kullanıcı tarafından yatırılan dijital varlıklardır. Aave topluluğu, Temmuz 2022’de merkezi olmayan bir teminatlı stabilcoin olan GHO’nun tanıtımını onayladı.

AAVE Coin an itibariyle $83.77 olarak alınıp satılmaktadır. Son bir günde içerisinde AAVE coin 0.56% seviyesinde bir değişim yaşarken, bir saat öncesiyle kıyasladığımızda 0.73% değişim göstermiştir. AAVE coinin Bitcoin olarak fiyatı ise 0.0014443103 ₿’dir. Kısacası an itibariyle 200 dolar ile 2.38748955 tane AAVE coin satın alabilirsiniz. Haydi sizi bekletmeden AAVE Coin Neden Yükseliyor ve AAVE Coin Uzun Vadede Ne Olur sorularını AAVE Coin yorumlarıyla cevap verelim. Ve sizler için AAVE coin fiyat tahminimizi paylaşalım.

AAVE Coin Neden Yükseliyor?

AAVE Coin neden yükseliyor sorusunu AAVE coin yorum yapan uzmanlarımız cevaplıyor. Kripto para birimini satın almak veya satmak sıklıkla daha mantıklı olsa da, bazen ödünç almak mantıklıdır. Arbitraj en belirgin olanlardan biridir. Bir coinin çeşitli borsalarda çeşitli fiyatlarda işlem gördüğünü görürseniz, onu bir yerden satın alarak ve başka bir yerde satarak kar edebilirsiniz.

Bununla birlikte, önemli bir getiri elde etmek için çok sayıda kripto para birimine sahip olmanız gerekir, çünkü işlem maliyetleri ve spreadler dikkate alındığında farklılıklar genellikle ihmal edilebilir düzeydedir.

Aave’den alınan hızlı krediler bu durumda yardımcı olabilir. Aave, borçluların kripto para biriminde teminatsız krediler aldığı, fonları bir ürün elde etmek için kullandığı, kâr için sattığı ve ardından krediyi tam olarak geri ödediği “flash krediler” kavramını icat etti.

AAVE Coin Uzun Vadede Ne Olur?

AAVE Coin’in fiyatı uzun vadede artacak gibi görünüyor. Önceden de yaptığı gibi ani bir düşüş ile yatırımcıları şaşırtma eğiliminde olan AAVE coin, diğer altcoinler gibi yüksek riskli konumunu korumaktadır.

Aave, DeFi ekosistemini genişletmeye devam ediyor. Aave topluluğu, Temmuz 2022’de ağın kendi stablecoin’i olan GHO’nun tanıtımına izin verdi.

GHO’nun “çeşitlendirilmiş bir kripto varlık seti” tarafından desteklenen ve ABD dolarına sabitlenmiş aşırı teminatlı bir stabilcoin olarak başlayacağını görecek olan plan, oyların %99,9’unu aldı.

Plana göre GHO’nun piyasaya sürülmesi, Aave Protokolü’nün “rekabetçiliği” üzerinden stablecoin borçlanmasını artıracak ve “GHO borçlarına %100 faiz ödemeleri göndererek” Aave’nin DAO’su için daha fazla para getirecek.

GHO, çöküşü 2022 kripto para erimesinin en dikkate değer sonuçlarından biri olan Terra’nın mahkum UST’sinin aksine, Maker’ın DAI’si ile karşılaştırılabilir merkezi olmayan, teminatlandırılmış bir stabilcoin olacaktır. Terra’nın UST’si algoritmik bir stabilcoindi.


AAVE Coin Fiyat Tahmini

AAVE Coin kaç dolar olur diye merak eden ve AAVE Coin fiyat tahmini almak isteyenler için en güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarıyoruz. AAVE coinin önümüzdeki günlerde $92.147 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak AAVE coin için kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa $67.016 seviyelerine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz. AAVE Coin Yorum ve fiyat tahminlerine bakılacak olursa pozitif bir hava hakim.

AAVE Coin Fiyat Tahmini 2023

AAVE Coin 2023 yılında iyi gidişatını devam ettirecek gibi gözüküyor. AAVE coinin $83.77 seviyelerinden $125.655 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Genel olarak AAVE Coin 2023 yılında $104.7125 $125.655 seviyeleri arasında gidip gelecek gibi gözüküyor. Tabi bunlar bizim teknik analizlerimizin sonucunda vardığımız 2023 yılı AAVE Coin Fiyat Tahmini ve AAVE coin yorumu. Yatırımcı olarak sizlerin de kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve çeşitli kaynakları kullanmanızı öneririz.

AAVE Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminlerimize göre 2024 yılı AAVE coin için güzel geçecek. AAVE coin ve kripto para piyasası istikrarlı yükselişine devam ederse AAVE coin 2024 yılında $125.655 civarlarından $171.7285 bölgesine kadar yükseliş gösterebilir. AAVE Coini 2024 yılında $146.5975 $171.7285 bölgesinde izlemeyi tahmin ediyoruz. Eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz bu 2024 yılı AAVE Coin fiyat tahmininden yararlanabilirsiniz.

AAVE Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için AAVE Coin Fiyat tahminine baktığımız zaman biraz geri çekilme ve ardından tekrar yükseliş beklemekteyiz. $171.7285 seviyelerinden bir küçük düşüş ile tekrardan $146.5975 seviyelerine gerileyebiliriz. Ama bu gerileme kalıcı olmayacaktır. AAVE coin fiyatının yıl sonuna doğru toparlanma ile rayına tekrar oturmasına bekliyoruz. Uzun vadede 2025 yılı için izleyeceğimiz aralık $209.425 ve $230.3675 arası olacaktır.

AAVE Coin Fiyat Tahmini 2027

2027 yılının kripto para piyasasının iyice oturmuş olacağı bir yıl olmasını öngörüyoruz. O yüzden 2027 yılı için yapacağımız tahminler de iyimser olacaktır. AAVE Coin 2027 yılında $259.687 seviyelerine doğru ilerleyecek diye tahmin ediyoruz. Hatta yıl sonunda $309.949 bölgesinde tavan yapıp yatırımcısına iyi bir gelir elde etme potansiyeline sahip. Tabi 2030’a giden bu kritik yılda olacakları tahmin etmek pek de kolay değil.

AAVE Coin Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için şimdiden AAVE coin fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da biz elimizden geldiğince AAVE Coin Fiyat tahmini 2030 serisini de devam ettirmek istiyoruz. 2030 yılı daha önce de bahsettiğimiz gibi kripto para piyasaları için özel bir yıl olabilir. AAVE Coin bu yılda $410.473 ‘ı görebilir. Bu şu an bulunduğumuz yıldan uzak bir tahmin olarak gözükse de 2030 yılı için erişilebilir gözüküyor. AAVE Coin yorumları da bu coinin 2030 yılında $376.965 $410.473 seviyeleri arasında olacağını söylerken bizim yorumumuzu da doğruluyor. Uzun vade yatırımcıları için AAVE coin iyi bir tercih gibi görünüyor.

AAVE Coin Yorumları (Analiz)

AAVE Coin Analizini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. AAVE coin ile ilgili yatırımcıların beklentisini analiz ettiğimiz raporun sonucunu sizlerle paylaşmaya çalıştık. Son 1 gün içerisinde AAVE coin yatırımcıları Coini Alma yönünde mi eğilim göstermiş yoksa satma yönünde bir eğilim mi var aşağıdaki teknik analizden anlayabiliriz.

AAVE Coin yorum paylaşımlarını size aktardığımız makalemiz burada son buluyor. Umarım bu yorumlar sizlere faydalı olabilmiştir. Her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım yapmadan önce kendi detaylı araştırmanızı yapmayı unutmayın. Eğer hala global ve güvenilir borsa olan Binance üye olmadıysanız bu linkten Binance Global borsasına, bu linkten ise TrBinance üye olup size özel hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :